poniedziałek, 29 kwietnia 2024
Stowarzyszenie nadal walczy PDF Drukuj Email
wtorek, 13 kwietnia 2010 16:07

Zaostrzyliśmy formę protesu. ZOBACZ.  Pan rzecznik Sądu Okręgowego J. Sablik kłamie jak na sędziego przystało. Może by wymienił kto to ma kilka aktów oskarżenia? Jedyna osoba to J. N. prezes spółki z o.o. Jan & Berg, w którego sprawie sąd jakoś nie może przeprowadzić procesu - członkiem stowarzyszenia nie jest - ale jest pod opieką wymiaru sprawiedliwości. Wszyscy chorują a stowarzyszenie domaga się jego przeprowadzenia,  sprawiedliwego osądzenia i zakończenia. Pan Sablik jednak o tym istotnym szczególe zapomniał. Zresztą jak zwykle. Dobrze wie jak prowadziła sprawę SSR Zgierska - przecież wielokrotnie ją ogladał.

Wydawał postanowienie o ujawnieniu tajemnicy bankowej, ktorej Bank Ślaski nie wykonał. Sprawę opisał  Newsweek. Nas już jednak kłamstwa i odpowiedzi sędziów na skargi  nie interesują. Robimy swoje. Chcemy sprawiedliwości. Zrozumiecie to jak zaprotestuje cała RP. Tak wiele i tylko tyle.