sobota, 25 maja 2024
Kontakt PDF Drukuj Email
czwartek, 08 kwietnia 2010 11:48
 
KONTAKT z ZARZĄDEM w Bielsku-Białej
 
- telefoniczny podany na www.stowarzyszenieprzeciwbezprawiu.pl
 

   - elektroniczny  e- mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. -

 

   - zebrania otwarte publiczne  raz w miesiącu - w ostatni

 

poniedzialek miesiąca godz. 17 - Bielsko-Biała ul. Schodowa 5 

 

 

KONTAKT z pełnomocnikami na terenie Polski oraz inne

organizacje w Polsce - kliknij

 

 

Jeśli chcesz pomocy od stowarzyszenia, to sam musisz ją dać 

także innym !

 

Tak wygląda solidaryzm społeczny.

Jeśli patrzysz wyłącznie na koniec swojego nosa, to idź prosto

do adwokata. 

 

Wszyscy członkowie pracują społecznie, więc szanujcie nasz

czas

 

 

 Stowarzyszenie  jest ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO ZAREJESTROWANĄ W  KRS POD NR  - 0000273382 Przekaż 1% podatku na rachunek bankowy wpisując do PIT-u

NR. KRS 0000273382

 

 

Adres:

Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu
ul. Schodowa 5                                                                                                       
43 - 300 Bielsko - Biała

 

Składki członkowskie i darowizny możesz przekazać na rachunek bankowy

nr rachnku bankowego: 98 8111 0009 2001 0036 2254 0001 

 

 Jak zapisać się do Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu:

 

1. Powinieneś, ale nie musisz  być osobą pokrzywdzoną.

Osoba pokrzywdzona to: Osoba fizyczna, której dobro prawem chronione zostało bezpośrednio naruszone lub zagrożone przez przestępstwo, a także jej najbliżsi.

2. Osoba pokrzywdzona lub jej przedstawiciel w przypadku gdy doszło do złamania prawa przed organami państwa - obowiązana jest przedstawić fakty i dowody o tym świadczące.

3. Jeśli spełniasz wymogi punktu 1 i 2 zgłoś się w Stowarzyszeniu Przeciw Bezprawiu lub zajrzyj na stronę internetową stowarzyszenia http://stowarzyszenieprzeciwbezprawiu.pl. Możesz też brać udział w forum dyskusyjnym, opisując swoją sprawę - po uprzednim zalogowaniu.

4. Po podjęciu decyzji otrzymasz kwestionariusz osoby pokrzywdzonej, który zobowiązany jesteś wypełnić wg przygotowanej pisemnej instrukcji.

5. Otrzymasz dopiero wtedy
deklarację członkowską Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu.

6. Wypełnisz wówczas upoważnienie dla Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu celem oceny, czy przedstawione fakty są oparte na rzeczywistym materiale dowodowym.

7. Po pozytywnej ocenie wypełnionego rejestru osoby pokrzywdzonej oraz materiału dowodowego przez Komisję Stowarzyszenia, iż jesteś osobą pokrzywdzoną zostaniesz przyjęty w poczet członków zwyczajnych lub wspierających Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu.

8. Wpłacasz wtedy 5 - krotność składki członkowskiej i przez kolejne 5 miesięcy jesteś z niej zwolniony. w 2012 to kwota min. 10 zł/miesiąc.  Od tej chwili przestrzegasz Statutu Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu a w szczególności posiadasz prawa, ale i obowiązki.

9. Od tego momentu Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu obejmuje cię pomocą prawną, wynikająca ze statutu, konstytucji, ustaw i rozporządzeń, o której będziesz nie tylko informowany, ale w której musisz brać osobiście udział.


UWAGA. Zgodnie z ustawami k.p.c.; k.p.k.; k.p.a.: Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu może brać udział w procesach sądowych jako uczestnik postępowania lub być obserwatorem rozpraw.
Im więcej będzie członków stowarzyszenia tym większe mamy możliwości kontrolne.

DEKLARACJA CZŁONKOWSKA

 

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz rozporządzeniem ministra spraw wewnętrznych i administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. z 2004 r. Nr 100, poz. 1024) Administratorem Pani/a danych osobowych jest Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu z siedzibą ul. Iglasta 28, 43 - 300 Bielsko – Biała. W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę pisać na adres, e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofanie. Skorzystanie  prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.  Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

 


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

dietaraj.pl dieta,odchudzanie,dietetyk,poradnia dietetyczna,pracownia dietetyczna,dietetyk kliniczny,dietetyk dziecięcy,Bielsko-Biała,Żywiec,Skoczów stomatologia bielsko-biała,dentysta bielsko-biała, leczenie kanałowe bielsko-biała pakowanie konfekcjonowanie bielsko-biała rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure