sobota, 25 maja 2024
Oświadczenie Zarządu PDF Drukuj Email
wtorek, 30 stycznia 2024 14:31
Oświadczenie Zarządu Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu.
Pragniemy poinformować ,że nasze Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu istniejące od 2007 zarejestrowane pod nr KRS 0000273382,mające statut pożytku publicznego ,pomagające osobom najczęściej wykluczonym społecznie w ramach poradnictwa psychologicznego i prawnego oraz obywatelskiego. Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu nie ma nic wspólnego z powołaniem „Przeciw bezprawiu – Archiwum ,które nazywane jest Stowarzyszeniem nie mając żadnej formy prawnej.
Jednocześnie informujemy, ze podszywanie się pod zarejestrowaną działalność organizacji pozarządowej jaką jesteśmy jest karane z art. 190a Kodeksu karnego.
O utworzonej inicjatywie ( która ma na celu obronę poprzedniej władzy i tylko temu ma służyć ) uważamy za uwłaczającą osobom pokrzywdzonym i mającą tylko na celu promowanie bezkarności polityków poprzedniego rządu.
Uważamy, że każdy obywatel czy polityk powinien odpowiadać wobec prawa zgodnie z przepisami kodeksu karnego. Prawo obowiązuje wszystkich .A każdy polityk ,który dopuścił się przekroczenia przepisów prawa lub ich nadużycia powinien za nie odpowiadać.
Skandalicznym jest ,że nasza nazwa została wykorzystana do tak haniebnych czynów. Postulujemy by organizatorzy tej inicjatywy zmienili jak najszybciej nazwę , która nie będzie kojarzyła się z naszym Stowarzyszeniem.
Zarząd Stowarzyszenia Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu
Prezes Zarządu
Magdalena Kostuchowska
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „PRZEKAŻ 15% PODATKU i przyłącz się do walki sprawiedliwość! KRS 0000 273382 DOŁĄCZ f /StowarzyszeniePrzeciwBezprawiu Stowarzyszenie patythiBkaago opp Przeciw Bezprawiu”
Komentarze (0)
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!
 


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

dietaraj.pl dieta,odchudzanie,dietetyk,poradnia dietetyczna,pracownia dietetyczna,dietetyk kliniczny,dietetyk dziecięcy,Bielsko-Biała,Żywiec,Skoczów stomatologia bielsko-biała,dentysta bielsko-biała, leczenie kanałowe bielsko-biała pakowanie konfekcjonowanie bielsko-biała rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure