poniedziałek, 11 grudnia 2023
Ważne informacje dla pokrzywdzonych po śmierci Janusza Sanockiego PDF Drukuj Email
wtorek, 15 grudnia 2020 10:41
W związku ze śmiercią Janusza Sanockiego i pandemią  niestety musimy trochę zmienić zasady współpracy. Do tej pory zorganizowaliśmy z Januszem  4 konferencje pokrzywdzonych od 2016 r. w sejmie a także wydaliśmy 3 opracowania z opisem spraw pokrzywdzonych które rozesłaliśmy wszędzie gdzie mogliśmy.  Ostani tom wydaliśmy wspólnie z pomoca Marszałka Piotra Zgorzelskiego.
 
 
Jac San
 
 
Obecne wstępne moje propozycje są następujące: 
 
1. Dalsza współpraca z Marszałkiem Zgorzelskim oraz  kontynuowanie prac okrągłego stołu wymiaru sprawiedliwości
 
2. Dalsze przesyłanie ankiet dotyczące oceny  wymiaru sprawiedliwości. Jak na ilość pokrzywdzonych jest ich bardzo mało.  To jest jedna z form nacisku na polityków  w jakim kierunku muszą iść zmiany wymiaru sprawiedliwości.  Powinno je być tysiące aby można dyskutować i mieć siłę przebicia z politykami, sędziami, adwokatami.
 
3. Dalszy opis waszych spraw na linku który wielokrotnie podawaliśmy. Musimy uświadamiać  władzom i mediom jak dużo jest sądowych krzywd. Jak coś wywalczymy to oczywistym jest że będziemy zaczynać od opisanych i znanych nam spraw.                      Uwaga: Sprawy opisywane ręcznie nie będą analizowane. Nie mamy na czasu, aby rozszyfrowywać charaktery pism.
 
 
4. W związku z pandemią powinniścy ustalić 4 grupy
- pierwsza do spraw karnych
- do spraw cywilnych
- do spraw administracyjnych
- do spraw spółdzielczości
Te grupy muszą się spotykać na skeipie i wypracowywać rzeczowe propozycje. 
 
Musimy dobrze przygotować się do następnej konferencji w sejmie.
 
Stroną kontaktową na której będą komunikaty z pracy 4   grup ( nie wszyscy są na FB) pr będzie www.stowarzyszenieprzeciwbezprawiu.pl 
Tam też jest forum na które będzie się trzeba zalogować i będzie możliwość wymiany myśli. Grupy takie stworzymy na forum w/w strony od 1.01.2021 r.
 
email do całej korespondencji: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.    Mój tel. 504105220
 
Proszę jednak o trochę cierpliwości. Bazę i archiwum od śp Janusza musimy przeglądnąć.
 
Jeżeli są inne poważne propozycje to proszę pisać na w/w e-mail.
 
Warunek współpracy jest jeden: CIĄGŁA WASZA AKTYWNOŚĆ i rozsyłanie informacji do znajomych z podaniem komunikatu.
 
Prosze o zgłaszanie ewentualnych innych propozycji na emai Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   
 
Pozdrawiam Jerzy Jachnik Pamiętajmy o Januszu Sanockim
Komentarze (0)
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!
 


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

dietaraj.pl dieta,odchudzanie,dietetyk,poradnia dietetyczna,pracownia dietetyczna,dietetyk kliniczny,dietetyk dziecięcy,Bielsko-Biała,Żywiec,Skoczów stomatologia bielsko-biała,dentysta bielsko-biała, leczenie kanałowe bielsko-biała pakowanie konfekcjonowanie bielsko-biała rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure