środa, 28 lutego 2024
Czy o taką prokuraturę i sądy walczymy ? Pomyśl czy głosować na PIS PDF Drukuj Email
niedziela, 05 lipca 2020 13:04
 
No i mamy próbkę demokracji w Polsce. Urząd Wojewódzki w Opolu wprowadził kilka lat temu bramki do kontroli obywateli. Każdy obywatel musi się wylegitymować i podać cel wejścia do urzędu. Takich bzdur nie widziałem jeszcze na szczęście w innych urzędach. Ale mogą być. Sprzeciwił się temu ówczesny poseł Janusz Sanocki. I jakie są efekty ? Otóż trzy zarzuty karne w tym wyjątkowo absurdalny to naruszenie nietyklaności cielesnej policjantów. Tymczasem z nagrań widać, że to policjanci wzięli posła pod ręce i wynieśli z urzędu. Poseł Sanocki nie stawiał fizycznego opru ani nie atakował policjantów. I to oni naruszyli nietykalność posła, którego chronił umunitet. Teraz grożą mu zarzutami. Im więcej tym lepiej - to taki styl obecnej prokuratury. Jak nie chwyci jeden zarzut to może drugi a jak nie drugi to może trzeci. Taka czeka nas niestety demokracja jeśli w rękach jednej partii i to rządzącej jest władza i prokuratura i sądy.

Podobny przypadek z prokuraturą w Bielsku-Białej. Kilka dmuchanych zarzutów, przeszukania, buta policji i prokuratury - kiedy sprawa nadaje się do umorzenia.

W drodze do ukatrupienia jest trzeci poseł, któremu prokuratura montuje akt oskarżenia za rzekome znęcanie ignorując stanowisko drugiej strony.

Mam takie dziwne przeświadczenie że PIS a właściwie Solidarna Polska rozprawia się obecnie z posłami K, 15, którzy nie poszli w jasyr do PIS.

Wracamy do czasów, kiedy z faktycznej ofiary robi się przestępcę.
 
 
 
 
 
Komentarze (0)
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!
 


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

dietaraj.pl dieta,odchudzanie,dietetyk,poradnia dietetyczna,pracownia dietetyczna,dietetyk kliniczny,dietetyk dziecięcy,Bielsko-Biała,Żywiec,Skoczów stomatologia bielsko-biała,dentysta bielsko-biała, leczenie kanałowe bielsko-biała pakowanie konfekcjonowanie bielsko-biała rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure