poniedziałek, 11 grudnia 2023
Ratujmy nóżki 7 miesięcznej Lenki Cholewa - PILNE !!! Konieczne natychmiastowe operacje w USA. Rozpowszechniajcie i wpłacajcie. PDF Drukuj Email
niedziela, 12 kwietnia 2015 23:34

Prosimy o wsparcie 7 miesięcznej  dziewczynki ze

Stryszawy – Lenki Cholewa.

 

Udostępniajcie gdzie możecie.  Im większa liczba osób usłyszy o Lence tym większą szanse ma Lenka - że stanie na nóżkach !

Dziewczynka jest chora na tzw. układ stóp końsko – szpotawy, natomiast w prawej kończynie w odcinku dolnej części nogi, stwierdzono brak  odcinka kości piszczelowej. Konieczna jest operacja w USA na Florydzie i możliwy powrót do zdrowia. Na kilka operacji potrzebne jest ponad 650 tyś. zł. !!!.

Brakuje 1.083.699 zł.  Wpłat można dokonywać na imienne konto:

Caritas Archidiecezji  Krakowskiej Bank BSR o/Kraków – tytuł przelewu:

 LENKA  CHOLEWA – 58 8589 0006 0000 0011 1197 0001

Kochani; dzisiaj byliśmy na kocnercie na rzecz Lenki w Rychwałdzie. Mamy świetną młodzież. Zespoły młodzieżowe zorganizowały się i zaprocili chętnych na koncert  młodzieży  " Dla Lenki".   I my dorośli pomóżmy.

Kontakt z rodzicami tel. 668855768 Informacje; https://www.facebook.com/lenkacholewa        email:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Prosimy o pomoc rodziny z Florydy - USA.  Tam ma być operowana Lenka.

Komentarze (0)
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!
 


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

dietaraj.pl dieta,odchudzanie,dietetyk,poradnia dietetyczna,pracownia dietetyczna,dietetyk kliniczny,dietetyk dziecięcy,Bielsko-Biała,Żywiec,Skoczów stomatologia bielsko-biała,dentysta bielsko-biała, leczenie kanałowe bielsko-biała pakowanie konfekcjonowanie bielsko-biała rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure