poniedziałek, 11 grudnia 2023
Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich odmawia złożenia kasacji w sprawie Jana Ptaszyńskiego PDF Drukuj Email
czwartek, 02 maja 2013 11:24

W dniu 29.04.2013 r. Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu wystąpiło z wnioskiem do RPO o wniesienie kasacji w sprawie Jana Ptaszyńskiego.

Z przykrościa informujemy, że w dniu 14 listopada otrzymaliśmy lakoniczne pismo od Rzecznika Praw Obywatelskich, który odmawia wniesienia kasacji na korzyść Jana Ptaszyńskiego. Niestety od 2006 r. - nigdy nie otrzymaliśmy pozytwywnej odpowiedzi od RPO. Taki urząd.

                            Ptaszyński RPO342568        Ptaszyński odmowa kasacji ROP342568                                              

Pomóż uratować niewinnego człowieka skazanego na dożywocie!

 

PODPISZ PETYCJĘ O UŁASKAWIENIE

 

PETYCJA kliknij 

Program TV Polsat - Państwo w państwie pokazał czarno na białym, że w polskim więzieniu siedzi kolejny niewinny człowiek. Wyrok drakoński - dożywocie.

Zobacz także Sprawę dla reportera

Twój głos jest na wagę ludzkiego życia. Dla Ciebie to tylko dwie minuty.        

Dla Jana Ptaszyńskiego CAŁE życie.

Komentarze (2)
  • jacek19695@o2.pl  - w polsce
    w Polsce nie ma rzecznika praw obywatelskich jest rzecznik praw peowiaków nazywa się lipowicz żyje z naszych podatków pomaga mafii sądowniczej dobijać uczciwych ludzi by chronić przestępców
  • bogumilsarkowicz  - Rzecznik Praw OBYWATELSKICH - bezprawie.
    To nie rzecznik, niczym się nie zajmuje. Rzecznika praw obywatelskich nie obchodzą prawa Człowieka tylko kasa za etaty w tej bezsensownej instytucji - która udaje narzędzie Praw Człowieka. To jest zakamuflowany organ sowieckiej represji pokomunistycznej na użytek przestępców z immunitetami.Po to immunitety w życiu prywatnym,aby być poza prawem legalnie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!
 


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

dietaraj.pl dieta,odchudzanie,dietetyk,poradnia dietetyczna,pracownia dietetyczna,dietetyk kliniczny,dietetyk dziecięcy,Bielsko-Biała,Żywiec,Skoczów stomatologia bielsko-biała,dentysta bielsko-biała, leczenie kanałowe bielsko-biała pakowanie konfekcjonowanie bielsko-biała rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure