poniedziałek, 11 grudnia 2023
Owocne spotkanie z dr. J. Kochanowskim - Rzecznikiem Praw Obywatelskich PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:45

W dniu 14.07.2008 r. doszło do spotkania 15 organizacji ogólnoposkich z Rzecznikiem Praw Obywatelskich w Warszawie. ZOBACZ.    Zobacz także skrócony reportaż filmowy http://www.super-nowa.tv/  - całość w późniejszym terminie. .Przedstawiono główne naruszania praw obywatelskich w prokuraturach, sądach i ZUS w tym ostatnie zachowanie Sądu Okręgowego w Bielsku - Białej w sprawie próby bezprawnego pozbawienia Stowarzyszenia prawa do wstąpienia do postępowania cywilnego w oparciu o art. 61 par. 4k.p.c. 

 

Wyraziliśmy także solidarność i poparcie dla strajkujących przed sądem w Szczecinie, wzywając Rzecznika do udania się na miejsce i podjęcia się próby rozwiązania problemu. Całość spotkania była nagrywana audiowizualnie i w najbliższym czasie, będziecie Państwo mogli sami ocenić przebieg spotkania na naszej stronie.  

Wynikiem tego spotkania jest powołanie trzech stałych komisji Dyrektorów Biura RPO z komisjami Stowarzyszeń oraz kwartalne spotkania plenarne z udziałem RPO w celu oceny podjętych dzialań.  

Komentarze (0)
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!
 


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

dietaraj.pl dieta,odchudzanie,dietetyk,poradnia dietetyczna,pracownia dietetyczna,dietetyk kliniczny,dietetyk dziecięcy,Bielsko-Biała,Żywiec,Skoczów stomatologia bielsko-biała,dentysta bielsko-biała, leczenie kanałowe bielsko-biała pakowanie konfekcjonowanie bielsko-biała rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure