poniedziałek, 29 kwietnia 2024
Sprawa Jana Niemczyka wielomilionowego oszusta znowu spadła z sądowej wokandy - co na to Prezes Sądu Okręgowego ? Czekamy na odpowiedź PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:20

Jak już wcześniej napisaliśmy  spadła kolejna druga sprawa w dniu 4.07.2008 r. - Jasia Niemczyka i spółki wielomilionowych oszustów. Jakoś tak się dziwnie składa - co przewidzieliśmy, że zachorowała jego zastępczyni i to aż na 3 miesiące.Jak się rozpoczyna proces to cała ferajna choruje. Jak ich aresztowano to też biedni natychmiast zachorowali. Po wyjściu do czasu procesu ozdrowieli. Bal na kółkach.  No przecież są wakacje. Tego sądowo - prokuratorskiego kabaretu z  Janem Niemczyk w rolii głównej nie da się nie zauważyć.

Jednak prokuratura i sąd tego oczywistego kabaretu nie zauważa. Jasiu, Agataka, Marysia nie mogą się przecież stresować. Ten proces w bielskim sądzie nigdy się nie skończy co już przewidujemy od co najmniej 4 lat.

Zadbają o to prokuratorzy sędziwiowie razem    Chwała im za taką przebiegłość.

Przypominamy: Dnia 27.06.2008 r. o godz. 9 w sali 23  Sądu rejonowego wydz. III Karny w Bielsku - Białej ma się rozpocząć kolejny nowy proces zarządu ze spółki winiarskiej Jan & Berg w Bielsku - Białej. Rodzina J. N. ; H.N,;  A.P.; M.W.; po raz kolejny mają wstawić sie przed Sądem, oskarżeni o fałszowanie faktur VAT i 16 milionowe oszustwo. Zapewne jak w poprzednim procesie ktoś z nich ciężko zachoruje. Do ww. dokooptowano dwie bogu ducha winne prcownice spółki, które wypisywały faktury na komputerze i o tym, że istnieje dwuletni proceder wyłudzania 30.000.000 zł. nie miały pojęcia. To jednak one przez długi czas miały wyznaczoną kaucję zaś prezesowi Jan & Berg i bielskiemu biznesmenowi i prawnikowi od wyłudzania milionów Sąd kaucję uchylił.  Biedny prezes nadal wraz z rodzinką obraca milionami ze sfałszowanych faktur i pralni pieniedzy Jan & Berg, a biedna prokuratura z prok. Jarosem, Twardowskim, Kózką pomino wieloletnich zawiadomień uważała J.N. za super uczciwego biznesmena.To samo banki BGŻ, PKO SA i inne. Zaś super Bank Śląski podrabiał seryjnie umowy bankowe dla super biznesmena. Ale to nie dziwi bo ten sam Bank Śląski także podrabiał umowy dla wysoko notowanych mafiozów z mafii paliwowej. Czy ktoś z nich odpowiedział karnie ? Nie. Bo biedna prokuratura miała opaskę temidy na oczach. Zaś wymienieni prokuratorzy i dyr. banków mają się świetnie. Żle jest tylko osobom które JN wraz z pupilami z prokuratury oszukał na 15 milionowe kwoty. Szkody tych 200 biedaków prokuratura nawet nie zauważyła i o dalsze 15 milionów JN i jego poplecznikow - skorumpowanych dyr. banków i samych prokuratorów i sędziów nie oskarżyła. Mało tego wszyscy racem fałszują dokumenty bankowe Banku Ślaskiego.

Biznesme chroniony przez różnych wysokich funkcjonariuszy partyjnych z AWS, KLD, PSL a obecnie z PO nie ma się czego obawiać. Proces pewno się nie zacznie, bo oskarżeni ciężko zachorują a dla takich ludzi aresztów za utrudnianie się nie stosuje. Będziemy bacznie obserwować ten proces, bowiem super sędziowie Sądu rejonowego z przew. Steciukiem na czele czujnie przydzielili go  oczywisci  asesorowi po poprzedniku SSR Świtalskim, który nagle sam się wyłączył i w ten przebiegły sposób proces musiał zacząć się od nowa.