poniedziałek, 21 października 2019
Poseł Jerzy Jachnik w programie Woronicza 17 - 7.04.2019 PDF Drukuj Email
niedziela, 07 kwietnia 2019 13:00

Rozmowy ostatniej szansy przed zapowiedzianym na poniedziałek strajkiem nauczycieli. Rząd położył na stole propozycję dojścia do wynagrodzenia blisko 8 tys. zł dla nauczyciela dyplomowanego w 2023 r. Odrzuca to Związek Nauczycielstwa Polskiego, do przyjęcia skłania się oświatowa „Solidarność”. Strajk może zakłócić przebieg egzaminów gimnazjalnych i ośmioklasistów. Odbyły się kolejne konwencje w kampanii przed wyborami europejskimi. Koalicja Europejska opowiedziała się za decentralizacją i oddaniu prawa dysponowania funduszami europejskimi samorządom. PiS podkreślił swoją odpowiedzialność za wieś i zapowiedział podniesienie dopłat dla rolników. W programie również o kolejnym postępowaniu naruszenia prawa unijnego wszczętego przez Komisje Europejską wobec reformy sądownictwa, Fransowi Timmermansowi nie podoba się system odpowiedzialności dyscyplinarnej sędziów. Na koniec o zapowiedzi PO likwidacji mediów publicznych jeśli wygra w wyborach parlamentarnych. 

Obraz może zawierać: 3 osoby, uśmiechnięci ludzie, tekst

Gośćmi programu są Patryk Jaki (PiS), Marek Balt (SLD), Adam Jarubas (PSL), Jerzy Jachnik (Kukiz’15), Mirosław Suchoń (Nowoczesna) i Paweł Sałek (Kancelaria Prezydenta)

Kliknij-oglądaj 

Komentarze (0)
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!
 


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

dietaraj.pl dieta,odchudzanie,dietetyk,poradnia dietetyczna,pracownia dietetyczna,dietetyk kliniczny,dietetyk dziecięcy,Bielsko-Biała,Żywiec,Skoczów stomatologia bielsko-biała,dentysta bielsko-biała, leczenie kanałowe bielsko-biała pakowanie konfekcjonowanie bielsko-biała rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure