sobota, 15 czerwca 2024
Zapraszamy serdecznie na Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia-12.06.2023 o godz.16.00 PDF Drukuj Email
środa, 31 maja 2023 10:26

Drodzy Członkowie Stowarzyszenia  Przeciw Bezprawiu .

W imieniu Zarządu naszego Stowarzyszenia zapraszamy Was serdecznie na Walne Zebranie Sprawozdawcze  , które odbędzie się w  poniedziałek 12 .06 czerwca o godz. 16.00  w siedzibie naszego Stowarzyszenia ul.Schodowa 5/3 w Bielsku Białej .Oficjalne zaproszenie wraz z proponowanym porządkiem obrad przesyłam w załączeniu. 
 
 
Mapę z lokalizacją miejsca spotkania dostępna jest tutaj: https://goo.gl/maps/fXoZZrdXkJVGGHVy6
 
Jednocześnie przypominam o uregulowaniu składek członkowskich w wysokości 20 zł miesięcznie. Najwygodniejszą formą wpłaty składek jest przelew na konto Stowarzyszenia w Nest Banku nr konta 41 2530 0008 2048 1030 4044 0001
Opłata  składek będzie także możliwa podczas zebrania. Informację o zaległościach można uzyskać u Skarbnika naszego Stowarzyszenia.
Serdecznie zapraszamy.
Zarząd Stowarzyszenia 
Może być grafiką przedstawiającą 5 osób i tekst
Komentarze (0)
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!
 


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

dietaraj.pl dieta,odchudzanie,dietetyk,poradnia dietetyczna,pracownia dietetyczna,dietetyk kliniczny,dietetyk dziecięcy,Bielsko-Biała,Żywiec,Skoczów stomatologia bielsko-biała,dentysta bielsko-biała, leczenie kanałowe bielsko-biała pakowanie konfekcjonowanie bielsko-biała rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure