sobota, 15 czerwca 2024
Zapraszamy pokrzywdzonych do współpracy PDF Drukuj Email
poniedziałek, 04 stycznia 2021 22:31
Przywrócić prawo1
W związku podpisaniem porozumienia z PSL z organizacjami pozarządowymi w tym ze Stowarzyszeniem Przeciw Bezprawiu, i odbytej konferencji w Sejmie RP W dniu
8.12.2020.
Zachęcamy wszystkie organizacje pozarządowe i osoby prywatne do współpracy, zdajemy sobie sprawę ,że panuje obecnie szczególnie trudny czas do spotkań i innych inicjatyw, dlatego utworzymy forum z podziałem na cztery kategorie: prawo cywilne, karne i administracyjne i JOW na naszej stronie www. http://stowarzyszenieprzeciwbezprawiu.pl/ ,w połowie stycznia. Teraz zachęcamy do dzielenia się z nami pomysłami i inicjatywami zmierzającymi do poprawy i naprawy zmian wymiaru sprawiedliwości i zmian prawa wyborczego ,konieczne są zmiany o jakich mówiła nasz przyjaciel śp. Janusz Sanocki. Dlatego tak ważne jest dalsze tłumaczenie i promowanie idei JOW. Jak dobrze wiecie, nie jesteśmy w stanie zmienić systemu politycznego bez zmiany kodeksu wyborczego i wprowadzenia JOW jako systemu wyborczego.
W tym ciężkim momencie po śmierci naszego przyjaciela Janusza Sanockiego zachęcamy osoby chętne , które z nim współpracowały by zgłosiły się do naszego Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu. Tylko razem , z połączonymi siłami będziemy mogli osiągnąć dany cel. Ponieważ Janusz miał całą bazę danych, mamy tylko maile nie mając poszczególnych danych osobowych. Z tego powodu , by umożliwić dalszą współpracę i ocalić i realizować wolę śp. Janusza Sanockiego :
Bardzo prosimy o wysłanie maila na adres : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z następującymi danymi:
Imię i Nazwisko, telefon, mail i miejscowość
w tytule maila prosimy wpisać : współpraca.
W ten sposób będziemy wiedzieć z kim w przyszłości możemy budować i zmieniać wymiar sprawiedliwości. Oczywiście jeśli macie propozycję dotyczące innej współpracy z naszą organizacją, to prosimy o maila na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Obecnie kontaktujemy się z organizacjami i osobami współpracującymi z śp. Januszem Sanockim, by dziś mogły współdziałać z nami.
Z serdecznymi pozdrowieniami
Jerzy Jachnik poseł VIII Kadencji
Magdalena Kostuchowska Prezes Stowarzyszenia
tel 504-105-220
tel.790-721-224
Komentarze (0)
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!
 


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

dietaraj.pl dieta,odchudzanie,dietetyk,poradnia dietetyczna,pracownia dietetyczna,dietetyk kliniczny,dietetyk dziecięcy,Bielsko-Biała,Żywiec,Skoczów stomatologia bielsko-biała,dentysta bielsko-biała, leczenie kanałowe bielsko-biała pakowanie konfekcjonowanie bielsko-biała rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure