poniedziałek, 11 grudnia 2023
Opisz swoją sprawę sądowego bezprawia PDF Drukuj Email
czwartek, 29 października 2020 14:00
W związku z ograniczeniami wynikającymi z pandemi zwracamy się do wszystkich zainetesowanych o zgłaszanie i opis spraw sądowych w których doszło do łamania prawa. Możecie to zrobić bezpośrednio klikając w zdjęcie.
UWAGA; ankietę w związku z RODO wypełniają tylko osoby które, zgadzają się na upublicznienie ich danych osobowych. Państwa sprawy będziemy opisywać w kolejnych wydawnictwach zbiorowych. Zbiorcze dane będą nam pomagać w rozmowach na temat zmian w wymiarze sprawiedliwości (tzw, okrągłego stołu, któremu patronuje Pan Marszałek Zgorzelski). Kolejne spotkanie w sejmie planujemy na połowę listopada o ile nie przeszkodzi nam pandemia.
 
Komentarze (0)
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!
 


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

dietaraj.pl dieta,odchudzanie,dietetyk,poradnia dietetyczna,pracownia dietetyczna,dietetyk kliniczny,dietetyk dziecięcy,Bielsko-Biała,Żywiec,Skoczów stomatologia bielsko-biała,dentysta bielsko-biała, leczenie kanałowe bielsko-biała pakowanie konfekcjonowanie bielsko-biała rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure