sobota, 13 kwietnia 2024
Maskomat na moście na Białej. Tam otrzymasz maseczkę na wirusa - foto PDF Drukuj Email
środa, 08 kwietnia 2020 18:24

Na moście na Białej obok pomnika Reksia w Bielsku-Białej powstał "Maskomat". Akcja ma zachęcić do dzielenia się maseczkami ograniczającymi ryzyko zakażenia koronawirusem drogą kropelkową. Na sznurkach z klamerkami pomysłodawcy wywiesili kilkanaście maseczek. W ciągu kilkunastu minut zniknęły wszystkie.

Jak przekazał nam jeden z pomysłodawców, lekarz ortopeda Wojciech Solecki, pomysł jest efektem powstania strony www.maskapolka.pl "kojarzącej" producentów maseczek i ich odbiorców. Można na niej znaleźć i dodać zarówno osoby i firmy szyjące ten deficytowy towar, jak i punkty, gdzie maseczki można odebrać. Poprzez stronę zgłaszać się mogą instytucje potrzebujące pomocy.Zgodnie z informacjami przekazanymi przez pomysłodawców, maseczki powinny być szczelnie zapakowane w woreczek foliowy wraz z instrukcją przygotowania do użycia tj. wyprania jej i wyprasowania.

Maskomat na moście na Białej. Tam otrzymasz maseczkę na wirusa - foto

Kliknij tutaj: czytaj więcej 

Komentarze (0)
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!
 


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

dietaraj.pl dieta,odchudzanie,dietetyk,poradnia dietetyczna,pracownia dietetyczna,dietetyk kliniczny,dietetyk dziecięcy,Bielsko-Biała,Żywiec,Skoczów stomatologia bielsko-biała,dentysta bielsko-biała, leczenie kanałowe bielsko-biała pakowanie konfekcjonowanie bielsko-biała rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure