sobota, 25 maja 2024
Uwaga ,biuro zamknięte do odwołania !! PDF Drukuj Email
poniedziałek, 30 marca 2020 16:25

Informujemy, że w związku z aktualną sytuacją dotyczącą koronawirusa oraz decyzją władz miasta Bielska-Białej o podjęciu wszelkich możliwych działań o charakterze profilaktycznym, które zapobiegną jego ewentualnemu rozprzestrzenieniu się, spotkania, dyżury i działalność naszego Stowarzyszenia, oraz siedziba Stowarzyszenia przy ul.Schodowej 5 zostaje zamknięta do odwolania.Możliwy tylko kontakt telefoniczny i mailowy.

Wszystkich członków  naszego Stowarzyszenia będących seniorami  potrzebujących pomocy np.  zrobienia zakupów i pomocy,  prosimy o kontakt pod nr.tel.790-721-224 

Wszystkie spotkania,zajęcia,

warsztaty z powodu sytacji zostają zawieszone do odwołania.

Jesteśmy  dla Was

pod nr telefonów : 

tel. 661 218 950  

tel. 790 721 224

Mail:   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Stosujcie się do zaleceń Ministra Zdrowia .

Więcej informacji :kliknij tutaj 

Komentarze (0)
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!
 


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

dietaraj.pl dieta,odchudzanie,dietetyk,poradnia dietetyczna,pracownia dietetyczna,dietetyk kliniczny,dietetyk dziecięcy,Bielsko-Biała,Żywiec,Skoczów stomatologia bielsko-biała,dentysta bielsko-biała, leczenie kanałowe bielsko-biała pakowanie konfekcjonowanie bielsko-biała rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure