poniedziałek, 11 grudnia 2023
Paweł Kukiz na ostatniej prostej. Czy z sukcesem zależy od nas. PDF Drukuj Email
piątek, 13 marca 2015 23:44

W styczniu 2015 r. Monika Olejnik namawiała Pawła Kukiza do startu w wyborach prezydenckich. Paweł Kukiz wyzwanie to podjął.

Szkoda, że polscy obywatele udzielają Pawłowi tak słabego wsparcia.

Co gorsze wsparcia tego słabo udzielają osoby pokrzywdzone przez sądy, prokuratury, banki, ZUS i innych funkcjonariuszy publicznych.

Łącznie pokrzywdzonych w Polsce jest parę MILIONÓW !!!!!!!! obywateli, którym do cholery nie chce się zebrać 100 000 podpisów poparcia - tym bardziej że poparcia można udzieliś kilku kandydatom na raz.

Niestety wielu z podpisujących wypełnia swoje dane NIECZYTELNIE i w ten sposób tracimy niepotrzebnie głosy poparcia. Konieczna jest mobilizacja - tak aby do końca przyszłego tygodnia do sztabu wyborczego spłynęły brakujące głosy.

 

UWAGA: piszmy wyraźnie imię i nazwisko, miasto i ulicę, numer pesel i czytelny podpis.

Niech każdy z nas zgromadzi 10 podpisów wśród znajomych i rodziny i prześle je. Wtedy podpisów zbierzemy z górką. Najgorsze jest myślenie, że 2, 3 czy 5 podpisy nie warto wysyłać. Jest wręcz przeciwnie WARTO - jeśli chcemy aby Paweł Kukiz był formalnym kandydatem na Prezydenta RP.

Podpisy wysyłamy na adres:

Sztab Wyborczy Pawła Kukiza

59 - 300 LUBIN ( woj. dolnośląskie)

ul. Tysiąclecia 2

Listę poparcia możemy pobrać:  - kliknij.

 

Resztę zostawmy w rękach wyborców.
Warto oglądnąć;

Komentarze (0)
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!
 


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

dietaraj.pl dieta,odchudzanie,dietetyk,poradnia dietetyczna,pracownia dietetyczna,dietetyk kliniczny,dietetyk dziecięcy,Bielsko-Biała,Żywiec,Skoczów stomatologia bielsko-biała,dentysta bielsko-biała, leczenie kanałowe bielsko-biała pakowanie konfekcjonowanie bielsko-biała rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure