poniedziałek, 11 grudnia 2023
Panie SSR Pawle Kudelski - trzeba nie tylko czytać ale rozumieć akta. Polecamy więc trochę edukacji z dokumentów sprawy. PDF Drukuj Email
sobota, 29 czerwca 2013 15:19

Trzecią część programu "Państwo w Państwie" dedykujemy Sędziemu Sądu Rejonowego Pawłowi Kudelskiemu z Sądu Rejonowego w Bielsku-Białej z przesłaniem, że akta sprawy trzeba rozumieć  i nie wystarczy sto razy na sali sądowej twierdzić, że się je czytało.  

Dopuszczanie pytań nie mających  związku ze sprawą jest starą medodą sędziowską mataczenia i bałamucenia sprawą tych sędziów,  którzy nie są w stanie pojąć jej istoty.

To własnie  pańska medoda sądzenia. Dopuszczanie wszystkiego, a potem się zobaczy. Daje Pan zresztą potwierdzenie na nasze twierdzenia oświadczając, że sąd karny dopuszcza wszystkie pytania a uchylanie pytań jest wyjatkiem. Czy sądzi Pan tak w każdej sprawie, czy tylko wyjątkowo w sprawie o sygn. akt III K 443/12?

Czy naprawdę tego uczono Pana na wydziale prawa Uniwersytetu Lubelskiego ?  Jest też druga możliwość: to celowa stronniczość i totalny brak obiektywności.

Polecamy odsłuchać nagrania sprawy  i pomyśleć  nad tym co Pan wyprawia na sali rozpraw. Może wtedy  zrozumie Pan  istotę tej tak prostej i oczywistej  sprawy, która ma zerowy stopień skomplikowania - ale tylko dla tych co umieją logicznie myśleć, rozumować i wiązać logicznie fakty.

Zapewne skomplikowana jest wyłącznie ze względu na koneksje i wpływy ING Banku Śląskiego w prokuraturach i sądach.

Zastraszanie pokrzywdzonych i stronnicze bezasadne zwracanie uwagi adwokatowi i to tylko jednej strony  w całości kompromituje właśnie Pana. No cóż  to styl pracy pochodzący z Żywca.  Informujemy więc Pana, że nie  dorósł Pan do pięt etyce Pani adwokat, która spędziła więcej lat jako sędzia,  niż Pan poświęcił  lat  całej swoje edukacji,  a już pouczanie jej o procedurze karnej zakrawa na żart.  Trochę samokrytycyzmu Panie sędzio Kudelski.    Proszę to zapamiętać, bo inaczej nigdy nie będzie Pan dobrym sędzią, a obywatele tego kraju mają coraz większą świadomość.

Mamy 100% pewność, że nie dojdzie do  wyłącznie Pana od prowadzenia sprawy III K 443/12, bowiem nie stać na takie postanowienie  żadnego z sędziów bielskiego sądu.

Jeśli jednak Pana zachowanie i sposób prowadzenia sprawy nie ulegnie zmianie  to wniosków o Pana wyłączenie będzie tyle ile będzie konieczne. Tego może być Pan pewien.

 

                                         

  

 

Całość programu; http://www.ipla.tv/Panstwo-w-panstwie-jerzy-jachnik/vod-5494193

Polecamy; jak prokuratura i sądy chronią mafię ING Bank Śląski

Komentarze (3)
  • bogumilsarkowicz  - Bezprawie 2013 rok Polska
    Nie czytają akt,po co ? Przecież sędzia może wydać najgłupszy wyrok sprzeczny nawet z prawem i logiką i za nic nie odpowiada. Z reguły wiedzą komu mają przyznać rację, a dowody i logiczne argumenty to już nie ich zmartwienie. Nie jest ważne co się dzieje ,oni zarabiają cały czas i za niesłuszne oskarżenia też zarabiają. Nie odpowiadają praktycznie za nic. Święte krowy na podium bezprawia umocowanego mieczem niesprawiedliwości. Temida jest rozwiązłą pod każdym względem.
  • jacek19695@o2.pl  - sto
    sto razy czytał i nie zrozumiał wcale się nie dziwie prawdziwy sędzia premia i złote rogi się należą taki sędzia to skarb dla obecnego skorumpowanego rządy tylko czekać aż komorowski z orderem przyjedzie
  • tor  - Kudelski może zapomniał co na studiach się uczył?
    może jakieś egzaminy dodatkowe należy wprowadzic po latach, odświeżające pamiec albo leczyc na demencje
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!
 


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

dietaraj.pl dieta,odchudzanie,dietetyk,poradnia dietetyczna,pracownia dietetyczna,dietetyk kliniczny,dietetyk dziecięcy,Bielsko-Biała,Żywiec,Skoczów stomatologia bielsko-biała,dentysta bielsko-biała, leczenie kanałowe bielsko-biała pakowanie konfekcjonowanie bielsko-biała rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure