sobota, 13 kwietnia 2024
Koalicja antykorupcyjna organizacji pozarządowych podobno protestuje. PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 13:46

W skład Koalicji wchodzą m.in. Centrum Edukacji Obywatelskiej, Fundacja Komunikacji Społecznej, Helsińska Fundacja Praw Człowieka, Program Przeciw Korupcji Fundacji im. Stefana Batorego, Stowarzyszenie Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich i Stowarzyszenie Szkoła Liderów. Ta nikomu bliżej nieznana Antykorupcyjna Koalicja Organizacji (rzekomo) Pozarządowych wyraziła 5.03.2008 r.  obawy, w biurze min. Pitery, że "rząd nie stworzył jasnej wizji polityki antykorupcyjnej" . Jej przedstawiciele zapowiadają również, że będą "z uwagą śledzić decyzje i poczynania rządu w tej sferze".

 

Jak to możliwe, że instytucje te będą dopiero w 2008 br. śledzą poczynania rządu w zakresie korupcji.  Tak jak by nie wiedziały, co się w RP dzieje, a korupcja w RP sięga najbardziej skorumpowanych krajów III świata. Kto reprezentuje tzw. Liderów lokalnych Grup Obywatelskich. Jest też Stowarzyszenie - Szkoła Liderów.  Chyba po to aby korzystać  i przejadać środki unijne, pozorując czynności na rzecz stosowania prawa.

Jeśli te oraganizacje  nie widzą, że w RP organom ścigania bliżej do zorganizowanych grup przestępczych niż do organów ścigania, to zapraszamy na sptkanie do Bielska - Białej. Nie trzeba do p. Pitery. A Bielsko to jedno z paru tysięcy miast w których jest tak samo. I nasi wątpliwej jakości przedstawiciele po 21 latach przemian zaczynają dopiero śledzić  poczynania rządu. Niech lepiej śledzą poczynania przestępczej działalności prokuratury RP, która chroni wyłącznie ludzi wątpliwej uczciwości ale napewno z pełną kieszenią i polityczną obstawą.  Aby wiadomości te pozyskać trzeba spotykać się z prawdziwymi ludźmi, stowarzyszeniami, a nie ministrami szanowna KOALICJO - tylko że wtedy nie będzie unijnej dotacji.

Komentarze (0)
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!
 


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

dietaraj.pl dieta,odchudzanie,dietetyk,poradnia dietetyczna,pracownia dietetyczna,dietetyk kliniczny,dietetyk dziecięcy,Bielsko-Biała,Żywiec,Skoczów stomatologia bielsko-biała,dentysta bielsko-biała, leczenie kanałowe bielsko-biała pakowanie konfekcjonowanie bielsko-biała rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure