sobota, 25 maja 2024
Śląscy prokuratorzy zakładają stowarzyszenie - chcą bronić siebie PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 13:25

Jak doniosła rzeczpospolita znani prokuratorzy a zarazem gwiazdy wielu służb w RP z okresu ministra Z. Ziobry planują wziąść wzór ze Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu i założyć stowarzyszenie.  Jak powiedziała Rz. była Prokurator Okręgowa z Bielska - Białej - M. Bednarek prokuratorzy z utworzonego przez nich stowarzyszenia będą zadawać niewygodne pytania i informować o tym co sie dzieje w prokuraturze.

Zatem jak przyznała była szefowa działo i dzieje się źle.  A co będzie jeśli jej nowi szefowie nie będą chcieli z członkami prokuratorskiego stowarzyszenia rozmawiać ? Przecież dokładnie tak czyniła prok. M. Bednarek w stosunku do naszego stowarzyszenia. Z przestępcami nie będzie się spotykać.  

Pytamy więc dlaczego dopiero teraz  mówi o patologiach prokuratury? Dlaczegoa milczała jak 11 prokuratorów z Bielska napisało protest o wywieranych na nich naciskach. A może tak szanowna Pani Prokurator powiedziała by publicznie w jaki sposób i na kogo polecenie naciskała na prok. M> Wolnego w celu ukręcenia przestępstw dyrektorów Banku Śląskiego. Może powie kto i dlaczego od 2000 r. do 2008 ochraniał i ochrania oszustwa bielskiego biznesmena. Czekamy na odpowiedź i udostępniamy nasze forum. 

Nadal podtrzymujemy nasze stanowisko, iż Prokuraturę RP należy rozwiązać i stworzyć od nowa. Żadna inna reforma nie pomoże.

Komentarze (0)
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!
 


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

dietaraj.pl dieta,odchudzanie,dietetyk,poradnia dietetyczna,pracownia dietetyczna,dietetyk kliniczny,dietetyk dziecięcy,Bielsko-Biała,Żywiec,Skoczów stomatologia bielsko-biała,dentysta bielsko-biała, leczenie kanałowe bielsko-biała pakowanie konfekcjonowanie bielsko-biała rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure