sobota, 13 kwietnia 2024
Prokuratorzy płaczą i straszą - brawo min. Ćwiąkalski PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 13:19

Nowe propozycje płacowe od 2009 r. dla sędziów i prokuratorów, preferują sędziów przyznając im znacząco wyższe płace. Prokuratorzy grzmią: zmienimy pracę. Pytamy gdzie ? Od dawna wiadomo, że do prokuratury lgnie najgorsza jakość prawników - kiedyś nawet przyjmowało się bez aplikacji.

Czy widzieliście państwo, dobrego sędziego, który najpierw był prokuratorem? Bo ja nie. Pamiętam jak jednemu z prokuratorów w Bielsku, gdy przechodzić chciał do pracy w sądzie, jego szef Jaros napisał negatywną opinię o treści: nie wykonuje poleceń. No cóż w zawodzie prokuratora to wada zaś w zawodzie sędziego to zaleta. Tej istotnej rożnicy nie rozróżnił nawet Prokurator Rejonowy z Bielska - Białej. Obecni prokuratorzy poza nielicznymi wyjątkąmi winni zarabiać max. 1000 zł. Na wiecej nie zasługują, bowiem od 1990 r. nie zrozumieli, że żyjemy w innym państwie i ścigać należy przestępców i złodziei a nie jak dotychczas w większości, ofiary politycznych manipulacji, ludzi bez układów i bez kasy.  

Ostatni przykład: Prokurator Jacek Filipek umorzył postępowanie, przeciwko Przewodniczącemu Rady Miasta Bielsko - Biała W. Handzlikowi. Miał sprawdzić, czy pobierając 15 000 zł/miesiąc za nadzór nad szkołami rzemiosła, było zgodne z prawem a także czy w Bielsku- za czasów przewdniczenia W. Handzlika, nie handlowano mieszkaniami. Pan prokurator Jacek Filipek z zarzutami uporał sie w ciagu 4 dni !!! Taki szybki do umarzania. Pan prok. Jacek Filipek były Prokurator Rejonowy w Ośwęcimiu jest mistrzem w Prokuraturze w Bielsku od umarzania spraw znanym bizznesmenom, bankowcom i innym podejrzanym osobom. To właśnie typowy przyklad Prokuratora RP, którego wynagrodzenie winno wynosić max. 1000 zł. 

Komentarze (0)
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!
 


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

dietaraj.pl dieta,odchudzanie,dietetyk,poradnia dietetyczna,pracownia dietetyczna,dietetyk kliniczny,dietetyk dziecięcy,Bielsko-Biała,Żywiec,Skoczów stomatologia bielsko-biała,dentysta bielsko-biała, leczenie kanałowe bielsko-biała pakowanie konfekcjonowanie bielsko-biała rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure