sobota, 20 kwietnia 2024
UWAGA! Przypominamy, omijajcie ING Bank Śląski, prokuratorów w Bielsku-Białej oraz sędziów Sądu rejonowego w Bielsku-Białej. 12 lat rżną głupa !!! PDF Drukuj Email
wtorek, 09 października 2012 19:45

Przedstawiamy dowody fałszerstw Banku Śląskiego i jego "ochronki" prokuratury. Przeczytaj również artykuł ING BŚ to mafia

Przypominamy apel do dr M. Grążawskiego - Prezesa Sądu Rejonowego w Bielsku - Białej w związku z pozorowaniem czynności procesowych w sprawie oskarżonego byłego dyrektora Banku Śląskiego.

Apel do dr M. Grążawskiego - Prezesa Sądu Rejonowego w Bielsku-Białej

piątek, 11 maja 2012 09:10

Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu w Bielsku-Białej zwraca się do Pana Prezesa o objęcie nadzorem służbowym sprawy o sygn. akt Kz 255/11 - Sądu Okręgowego w Bielsku-Białej oraz natychmiastowe wyznaczenie terminów rozpraw. Stowarzyszenie zamierza być uczestnikiem tego postępowania.

Od 2001 r. prokuratura w Bielsku-Białej tworząca spółkę bez odpowiedzialności z Sądem Rejonowym w Bielsku-Białej,  ochrania przestępstwo handlowania tajemnicą bankową, a także preparowania nieprawdziwych dokumentów bankowych przez byłego dyrektora ING Banku Śląskiego w Bielsku-Białej.

Od 2007 r. sędziowie tego sądu wpadli na wspaniały pomysł i za wszelką cenę chcą doprowadzić do przedawnienia przestępstwa byłego dyrektora. Robili to od 2007 r. SSR W. Salomon i SSR R. Molenda.

Przede wszystkim żądamy wyznaczenia sędziego, który nie posiada kredytów w Banku Śląskim. Kredytów takich nie powinna posiadać także najbliższa rodzina. Oświadczenie takie winno znajdować się w aktach sprawy.

Dalsze przetrzymywanie sprawy spowoduje naszą reakcję poprzez protest ciągły - bezterminowy - pod Sądem Rejonowym wraz z zablokowaniem ul. 1 maja w Bielsku-Białej.

Protest będzie trwał tak długo, aż ktoś rozliczy uprawiane bezprawie i ochronę przestępstw dyrektora Banku Śląskiego przez sędziów z Bielska - Białej.  Od 12 lat  nie raczyli uwzględnić ani jednej skargi na przewlekłość -uważając, że 12 letnie ściganie drańskiego przestępstwa Banku Śląskiego nie jest przewlekłe.

Dowody w sprawie oczywistej tylko dla bielskich sędziów nie są oczywiste - do sprawdzenia

Należało  więc spytać o zdrowie psychiczne tych sędziów.

Przeczytaj także:

1. kliknij.