sobota, 10 czerwca 2023
Sądowy kabaret PDF Drukuj Email
sobota, 20 listopada 2010 17:56

   Bielski Jasio,

 

SSR W. Salomon

 

i  ich KABARET

 

 

Od wielu lat piszemy o kabarecie w wykonaniu JASIA - pupila bielskiej prokuratury sądów i mafii bankowej, udzielającej mu 14 milionów kredytów na wieczne nieoddanie.   Tymczasem jego spółeczka wyłudziła 30 milioników co potwierdza sądowy dokument.

Szczegóły  nadzwyczajnej działalnosci  sądu w Bielsku  oraz Jasia, Zbynia i Jarcia -  możesz przeczytać - kliknij. Kabaret sądowo - prokuratorski trwa nadal. Scenariusz zawsze ten sam. Proces, potem choroby Jasia, i jego rodzinnej paczki,  symulanckie choroby w szpitalu u jego kolesia kardiologa, przerwa w procesie, zmiana sędziego, proces od nowa i tak w kółko przez 6 lat.   Od 2009 r. kolejny już drugi  raz  pozorancki  proces JASIA prowadzi SSR. w Bielsku - W. Salomon.

Biedaczysko, tak bardzo się namęczyło w prowadzeniu sprawy, że najpierw zachorował Jasio, potem współoskarżeni żona, synowa a na końcu sam SSR W. Salomon.  Obecnie w listopadzie 2010 r. JASIO znowu zachorował i kolejny raz znajduje się w przechowalni lekarskiej bielskiego kariologa od intensywnej terapii.  Czas leci, JASIO skasował  30 milioników  już  10 lat temu !!!  Zaczął od zorganizowania ochronki w naszej  kochanej prokuraturce okręgowej  w Bielsku, która chroniła Jasia tak długo,   aż wyprał on 30 milioników a częścią zapewne podzielił się z kolesiami - ochroniarzami. Pralnią była znana klinika medyczna, Obecnie zaś korzysta z jej medycznych wpływów i układów. Leczą się tam wybitni sędziowie i prokuratorzy RP nie wyłączając Warszawy. Byli tam także znamienici szefowie banków, które dawały milioniki Jasiowi  na wieczne nieoddanie. Ba nawet pisały mu zaświadczenia do sądów i kooperantów jakim to świetnym jest kredytobiorcą i jak go cenią. Co gorsza pisały prawdę. JASIO brał  a kredycików nigdy nie zwracał. Tak uzbierało się 16 milioników, które teraz osądza nasze biedaczysko.      Ten  procesik - kabarecik, będzie trwał u drogiego  co najmniej kolejne 10 lat, po czym zapewne Prezydent Komorowski odznaczy JASIA najwyższym odznaczeniem RP - Orderem Orła Białego za zasługi w oszustwach obywateli RP.  Panie Prezydencie, niech Pan nie zapomni o  bielskich prokuratorach i SSR W. Salomonie. Niech Pan ich   odznaczy także - tak wysokim odznaczeniem. Przecież  zasłużyli się  w ukrywaniu przestępców i oszustów. Polecamy ich wybitne zasługi, dla budowy demokratycznej i wolnej  korupcji w RP oraz  podnoszenia prestiżu  oszustw przeciwko   społeczeństwu polskiemu.

Już 10 lat minęło  od 30 milionowych  oszustw, 14 milionów ukryła bielska prokuratura, pozostawiając 16 drobnych milioników w akcie oskarżenia.  Później 500 tysiączków  podatku dochodowego od prania majątku  przedawnił a jakże  bielski Urząd Skarbowy. Zostało   200 oszukanych,  kabaretowa sala rozpraw z SSR. W. Salomonem w roli głównej no i chorujący na zamówienie JASIO.  Nawet oddali mu chyba kaucję 50 tys. zł. za te 30 milionowe oszustwa.  A Jasio kwitnie, tym razem popijając koniak w szpitalu kardiologicznym  z kardiologiem K.  A Pan Minister Sprawiedliwości  Kwiatkowski i Prezes SO w Bielsku - Białej Wójciga  w pocie czoła od 5 lat nadzorują, nadzwyczaj  ciężko pracując,  proces JASIA odpowiadając  stowarzyszeniu, iż wszystko jest OK !!!  Zapewne po to aby JASIO miał dobre samopoczucie , wyprane milioniki i nie musiał naprawiać szkody.

BRAWO !!!!  30 milioników poszło się paść, korupcja banków na miliony także, JASIO się śmieje a media RP milczą, choć oszustwo jest większe 10 razy jak idiotyczny zarzut strat 3 milionów postawiony przez katowicką prokuraturę Krauzemu. No ale to przecież JASIU !!!.   

 


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

dietaraj.pl dieta,odchudzanie,dietetyk,poradnia dietetyczna,pracownia dietetyczna,dietetyk kliniczny,dietetyk dziecięcy,Bielsko-Biała,Żywiec,Skoczów stomatologia bielsko-biała,dentysta bielsko-biała, leczenie kanałowe bielsko-biała pakowanie konfekcjonowanie bielsko-biała rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure