niedziela, 16 czerwca 2024
Nowa specjalność prokuratury RP. Teraz Ty masz dostarczyć do prokuratury dowody niewinności PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 14:53

Smutne ale prawdziwe. Szkoda tylko, że nasze szanowne media piszą o błazenadach organów ścigania wyłącznie kiedy sprawa dotyczy polityka z pierwszych stron gazet. Tym razem chodzi o p. Rokitę, którego warszawski sąd wezwał do przedstawienia dowodów nieinności, choć nie zna on aktu oskarżenia. Uwaga: wracamy do czasów stalinowskich, kiedy to Ty masz przedstawić dowody niewinności. czytaj 

 
W Polsce korupcja jak na Kubie mówi Transparency Internastional PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 14:51

Dania, Finlandia i Nowa Zelandia to kraje w najmniejszym stopniu dotknięte korupcją. Tak wynika z najnowszego raportu organizacji Transparency International, zajmującej się ujawnianiem i zwalczaniem praktyk korupcyjnych w życiu publicznym. Polska zajmuje w tym zestawieniu, podobnie jak przed rokiem, 61. miejsce.

Polska dzieli pozycję z Kubą i Tunezją, które mają identyczny tzw. Wskaźnik Percepcji Korupcji.

Więcej…
 
ABW zaniechało postępowań o fałszowanie umów rachunków w Banku Śląskim - dlaczego ? PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 14:49

Najpierw ABW a obecnie prokuratura i siemianowicka policja nie robi nic aby wyjasnić tworzenie przez Bank Ślaski fałszywch umów rachunkow bankowych przez które mafia paliwowa wyprowadzała miliony.    

Uzyskaliśmy informacje, iż dzieci baronów paliwowych w 2004 r. zgłaszały w ABW, iż w Banku Śląskim znajdują się  sfałszowane umowy rachunków bankowych firm słupów, na które to firmy mafia paliwowa wyprowadzała pieniądze. Po otrzymaniu takiej informacji ABW zaniechała czynności

Więcej…
 
O mafii w RP na przykładzie K. Olewnika - mówi obrońca p. Olewnik PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 14:49

Przekazujemy państwu duwczęściową rozmowę z pełnomocnikiem rodziny p. Olewnik adwokatem Ireneuszem Wilkiem w Radiu Maryja.  Posłuchaj:  częśćI:  oraz część II.

 
Kiedy i kto odważy się zamknąć wydających polecernia prokuratorów PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 14:47

W sprawie śmierci K. Olewnika doszło do zatrzymania 3 policjantów. Kiedy ktoś odważy się zatrzymać prokuratorów wydających polecenia policji. Za śmierć pieszego spowodowaną przez prokuratora Zbigniewa T. i zacieranie śladów wypadku też obciążono policjantów, choć na miejscu wypadku było dwóch prokuratorów, a ówczesny prokurator Tomasz Janeczek  (później Prokurator Apelacyjny w Katowicach)

Więcej…
 
W prokuraturach i sądach giną akta PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 14:47

Co robi polska prokuratura w sprawie setek akt spraw które giną w szacownych budowlach polskich organow scigania i polskiego wymiaru sprawiedliwości ?  NIC.

 
Kto wydał wyrok na Jana Pawła II PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 14:46

Nowe sensacyjne wiadomości. Czy Gorbaczow wydal wyrok na Jana Pawła II ? Zobacz i oceń.

 
Akcja Protestacyjna Warszawa - Ministerstwo Sprawiedliwości 6.05.2008 r. godz. 8 rano PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 14:44

W dniu 29.03.2008 r. r. doszło do ogólnopolskiego spotakania stowarzyszeń, w zakresie zainteresowania, których leży znacząca poprawa sytuacji w polskich prokuraturach i sądach. W spotkaniu bralo udzial 11 stowarzyszeń, z Bielska-Białej, Łodzi, Rzeszowa, Częstochowy, Zabrza, Chorzowa, Wielunia  Aleksandrowa Kujawskiego i Opola.

Więcej…
 
Łgarstwa Prokuratora Krajowego przed Sejmową komisją w sprawie p. Olewnik PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 14:43

Dość kłamstw - dość ukrywania złodzieji i bandytów tak powiedziała przed Sejmową Komisją Sprawiedliwości p. Danuta Olewnik.

Zaś Prokurator Krajowy na pytanie posłaPO: czy w Polsce są inne przpadki krętactw Policji i Prokuratury powiedział: on o innych sprawach nie słyszał. Kłamał !!! Nie słyszał bo nie chce słyszeć ani widzieć mafii ślaskiej. 
Transmisja video - posiedzenia sądu i umorzenia przestępstwa matactwa prokuratorsko - sądowego PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 14:42

Przedstawiamy państwu żywe posiedzenie Sądu Rejonowego w Bielsku - Białej sygn. III Kp 888/o6 pod przewodnictwem SSR Aldony Borowskiej z wniosku Prokuratury Rejonowej w Częstochowie prowadzonej przez prok. Marka Mazura. Sprawa  dotyczy umorzenie  matactwa prokuratorsko - sądowego, ukrywające przestępstwa Banku Ślaskiego, fałszującego dokumenty bankowe, które wbrew dowodom zostało przez sędzię Aldonę Borowska w sposób skandaliczny umorzone , zaś samą treść skandalicznego  postanowienia o umorzeniu pomimo nagrywania Sąd ukrył.

 
Rencista walczy nadal z ministerstwem o godne życie wyrok w dniu 28.04.2008 r. PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 14:40

W dniu 28.01.2008 r. informowalśmy że przed Sądem w Warszawie rozpoczął sie proces z powództwa rencisty Jerzego Stefaniaka przeciwko Parlamentowi RP i Skarbowi Państwa. Samotna walka Jerzego Stefanka trwa nadal.  Na podstawie art. 358 k.c. wyliczył on, że obecnie RP powinna mu wypłacać 1645 zł. miesięcznie a nie 560. zł jak to ma miejsce. Żąda także 238 000 zł. odszkodowania za to, że przez lata wypłacano mu niską rentę. W końcu ci upodleni przez państwo biedacy z 500 - 600 zł emeryturą i rentą zaczęli myśleć.

Więcej…
 
Kolejny występ polskiej prokuratury PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 14:40

Policja łapie a prokuratura wypuszcza zobacz- kliknij

 
Prokuratorzy ze Śląska kochaja ING Bank Śląski i mafie paliwową PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 14:39

ING Bank Śląski fałszerzem kolejnych umów bankowych. Nie tylko  oszukuje swoich własnych pracownikow ( o czym pisalismy)a także sprzyja  mafii.

Ustaliliśmy kolejne kilkanaście osób, którym ING Bank Śląski sfałszował i stworzył na ich nazwiska umowy rachunków bankowych, których rzeczywistymi urzytkownikami byli  członkowie   mafii paliwowej, która przez te rachunki wyprowadzała wielkie pieniądze. Dla ING Banku Śląskiego mafiosi byli VIPami.

Więcej…
 
Baki sprzedawały tajemnicę bankową - bandyci mieli wyciągi bankowe p. Olewników PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 14:37

Jawne dane z banku - skąd my to znamy: z Banku Śląskiego z Bielska - Białej i Siemianowic, a Prokuratura fakty te ukrywa !!!

Porywacze wiedzieli, jakie sumy wpływają i wypływają z firmowego konta. I nie były to zwykłe wyciągi bankowe. Znał je wyłącznie bank – twierdzi Danuta Olewnik-Cieplińska.

Więcej…
 
Sędzia Sądu Okręgowego w Bielsku oczyszczony z zarzucanej korupcji. PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 14:35

Orzeczeniem Sądu Najwyższego SSO Miłosza Borowskiego oczyszczono z zarzutów korupcji, o których miał zeznać sędzia W.  

W dniu 2007-11-27 pisaliśmy na naszej stronie: 

"Sędzia M. B. z bielskiego Sądu okręgowego zarzucił Prokuraturze okręgowej manipulację
Sprawa dotyczy głośnej zapowiedzi  Prokurator okręgowej i Z-cy Prokuratora krajowego J. Engelkingaz dnia 1.10.2006 r.  o istnieniu 10 osobowej prawniczej grupy przestępczej.

Więcej…
 
Transmisja na żywo z Sądu Rejonowego w Żywcu PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 14:34

Przekazujemy treść nagranej na żywo farsy procesowej w Sądzie w Żywcu, wg recepty: niewybredna recepta jak sie robi przestępcę. Pomimo 2 godzinnej mowy oskarżycielskiej prokuratora z wnioskiem o uniewinnienie Sąd wydaje wyrok skazujący. Prawomocnym wyrokiem Sądu odwoławczego oskarżony został uniewinniony, choć okradziony przez polski wymiar sprawiedliwości z oszczędności życia.

Więcej…
 
Prawa Człowieka w RP są przestrzegane wzorcowo - mówi sen. Romaszewski - czyli prokuratura to polski kryształ bez skazy PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 14:32

Wg senatora Romaszewskiego przedstawione w ONZ sprawozdanie z wynikiów przestrzegania praw człowieka w Polsce wypadł nadzwyczaj pomyślnie. Prawa człowieka w RP są przestrzegane w sposób wzorcowy. Wg więc ONZ a za nim Pana Senatora, polska prokuratura, która bezpodstawie nęka uczciwych ludzi a przestepców chroni, a także niski poziom polskiego sądownictwa jest wręcz KRYSZTAŁOWY. Tego po senatorze Romaszewskim się nie spodziwaliśmy, tym bardziej że rok temu na spotkaniu w Bielsku - Białej mówił całkowicie co innego.Czytaj

 
Czy nagranie może być dowodem? PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 14:30

Sąd ocenia, czy dobro chronione z wykorzystaniem tajnego nagrania jest na tyle istotne, aby można było poświęcić konstytucyjne prawo do tajemnicy komunikowania się oraz do prywatności.

Moja firma ma problem z urzędem. Pomny wcześniejszych doświadczeń, chciałbym nagrywać spotkania z jego przedstawicielami na dyktafon. Czy mogę to robić, nie informując urzędników?

Więcej…
 
Palikot mówi: "PZPN to burdel zarażony dziwkami" PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 14:30

W programie w KAWA NA ŁAWĘ w dniu13.04.2008 r. poseł z PO - J. Palikot nazwał polski związek piłki nożnej: burdelem zarażonym dziwkami" CZY TYLKO TAM?  zobacz; http://www.tvn24.pl/-1,1545865.1,wiadomosc.html

 
Do czego doszliśmy - sędzia popełnia samobójstwo PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 14:29

http://www.tvn24.pl/-1,1545452,wiadomosc.html

 
Zgłoś swój udział. 6.05.2008 r. w Warszawie ogólnopolska demonstracja w sprawie polskiego bezprawia PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 14:27

W dniu 29.03.2008 r. r. doszło do ogólnopolskiego spotakania stowarzyszeń w zakresie zainteresowania, których leży znacząca poprawa sytuacji w polskich prokuraturach i sądach. W spotkaniu bralo udzial 11 stowarzyszeń, z Bielska-Białej, Łodzi, Rzeszowa, Częstochowy, Zabrza, Chorzowa, Wielunia  Aleksandrowa Kujawskiego i Opola. W dyskusji jednoznacznie przewijał sie problem uprawianego bezprawia w prokuraturach, sądach, arogancji w samorządach ZUS oraz organach państwowych. Problemy są wszędzie podobne. Zatem należy polączyć siły i wspólnie podjąć próbę zmiany tej patologicznej sutuacji.Wobec powyższego przyjęto nastepujace uchwały:

Więcej…
 
Czarna lista ślskich i polskich prokuratorów PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 14:26

Zobacz jakich mamy prokuratorów - kliknij: http://www.aferyibezprawie.org/dyskusje/viewtopic.php?t=88

 
7 letnie krętactwa prokuratur - dedektyw Popowski 9 miesięcy siedział w areszcie gdy zajłą się sprawa Olwenika PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 14:24

Komisarz Minda jednak znał treśc anonimu. Do takich wiadomości dotarł Dziennik. W sprawę K. Olewnika najprawdopodobniej zamieszane sa również banki.   http://www.tvn24.pl/12690,1546091,wiadomosc.html

 Inne informacje w sprawie śmierci K. Olewnika.  Kliknij: http://www.tvn24.pl/0,1545745,wiadomosc.html

Od 2001 r. prokuratura, policja CBS próbowały ukryć morderstwo K. Olewnika.

Więcej…
 
Sejmowa komisja śledcza wzywa min. Ćwiąkalskiego PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 14:23

Na poczatek komisja śledcza wzywa min. Z. Ćwiąkalskiego. Za nim pójdą na pierwszy ogień prokuratorzy z Katowic. Rzuca się w oczy, iż najpowazniejsze śledztwa i decyzje podejmowali w Prokuraturze okregowej asesorzy !!!Zobacz szczegóły: http://www.tvn24.pl/0,1545046,wiadomosc.html

 
RP to państwo bezprawa mówi w końcu R.P.O. Janusz Kochanowski PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 14:22

Pan Rzecznik Praw Obywatelskich powiedział to co Stowarzyszenie mówi od dawna. Stanowisko RPO jest zgodne z petycją Stowarzyszenia do Parlamentu Europejskiego. Zobacz na naszym forum - sądy lub: http://www.dziennik.pl/polityka/article148433/Cwiakalskiemu_brak_determinacji_by_walczyc_z_patologiami.html

 
Kto ma kasę ten żyje. PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 14:20

Wiele razy pisaliśmy o wielomilionowym oszuście - biznesmenie z Bielska - Białej, który pomimo tego że oszukał wiele podmiotów na zawrotną kwotę 30 000 000 zł. ma sie śląskiej prokuraturze i sądach śląska nadzwyczaj dobrze.

Dzisiaj zobacz kolejny przykład:  http://www.tvn24.pl/-1,1544788,wiadomosc.html

 
<< pierwsza < poprzednia 161 162 163 164 165 następna > ostatnia >>

Strona 164 z 165


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

dietaraj.pl dieta,odchudzanie,dietetyk,poradnia dietetyczna,pracownia dietetyczna,dietetyk kliniczny,dietetyk dziecięcy,Bielsko-Biała,Żywiec,Skoczów stomatologia bielsko-biała,dentysta bielsko-biała, leczenie kanałowe bielsko-biała pakowanie konfekcjonowanie bielsko-biała rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure