sobota, 13 kwietnia 2024
Czy opieszałość sądów RP łamie konstytucję PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 18:08
Trybunał konstytucyjny oceni czy polskie sądy rozpoznające skargi obywateli na przeciąganie procesów nie łamią konstytucji RP - Przeczytaj 
 
Głodówka pod Sądem w Szczecinie - p. Jarosz i Bobak ujawniają prawdę PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 18:07
W 35 dniu głodówki - 27 lipca 2008 r. ww. przywódczynie udzieliły wywiadu w jedynych mediach, które udzieliły im głosu - posłuchaj część I    oraz część II  Zobacz zdjęcia z dnia 30.07.2007 r..... zsczecin
 
Sądowa i prokuratorska głupota, złośliwość czy nieustwo? PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 18:05

Polecamy oglądnięcie II części UWAGI która przedstawia 2,5  wyrok pozbawienia wolności rolnika za jednokrotną jazdę po pijanemu na rowerze rolnika. ZOBACZ I OCEŃ   oraz 5 -cio krotne prowadzenie samochodu przez kierowcę w ciągu 2 lat i nigdy nie odwiedził więzienia: ZOBACZ   Ot polskie sądy i polskie prokuratury. Brawo polski wymiar sprawiedliwości.

 
Ostrzeżenie w sprawie kredytów z Bank Śląskiego - UWAŻAJ PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 18:04

Ostrzegamy wszystkich potencjalnych kredytobiorców przed ofertą ING Bank Śląski dotyczących kredytów hipotecznych indeksowanych frankiem szwajcarskim. Kiedy było to opłacalne, bo frank stał wysoko ok.2,70 to takich kredytów bank nie udzielał. Teraz kiedy frank jest poniżej 2,00zł to jak najbardziej kredyty zachwala. Ludzie w to wierzą, że dla nich to korzystne. Tymczasem teraz kiedy frank tak nisko stoi to prosta droga do ruiny.

Więcej…
 
Od 25.07.2008 r. - stop dla nadużywania swoich funkcji przez prokuratorów, sędziów i innych funkcjonariuszy PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 18:03

Zmiana kodeksu karnego w zakresie art. 226  wchodzi w życie od 25.07.2008 r. Od tej pory prokurator nie będzie mógł nadużywać swoich uprawnień i oskarżać o rzekome znieważenie funkcjonariusza publicznego PRZECZYTAJ

 
32 dziń głodówki. Zmiana treści i formy apelu poparcia-PRZECZTAJ PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 18:01

Zamiast wyjazdu do Szczecina - zwracamy się do Państwa o wysyłanie pocztą na adres Minister Sprawiedliwości Z. Ćwiąkalski, 00-950 Warszawa, Al. Ujazdowskie 11 pism o treści: Żądamy przyjazdu Pana Ministra do głodujących w Szczecinie pod Sądm Okręgowym. To Pana obowiązek służbowy. Decyzję taką podjęliśmy ze względu na wysokie koszty wyjazdu, na które nie stać nas ani Państwa.

Więcej…
 
Spotkanie 14 stowarzyszeń z RPO J. Kochanowskim w Warszawie - pełny przekaz video PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:59

I część -  2 godzinnego spotkania 14 Stowarzyszeń z RPO Januszem Kochanowskim w Warszawie. OGLĄDNIJ .II część spotkania ZOBACZ.

 
Rzecznik Praw Obywatelskich na celowniku politycznego art. 212 kk PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:59

Po odwołniu Rzecznkia Praw Dziecka, tym razem Rzecznik Praw Obywatelskich jest na celowniku polityków. Oficjalnie to adwokaci z procesu FOOZ wystąpią jak zapowiadają do Sejmu o uchylenie imunitetu RPO bowiem zostali przez niego znieważeni. Kolejny już raz art. 212 i 216 kk wykorzystywany jest do gnębienia normalnych ludzi oraz osób pełniących ważne funkcje - których chcą się pozbyć panujace opcje polityczne. Gdzie my żyjemy ? W jaki kraju?  PRZECZYTAJ

 
RP i ZUS znowu kiwa emerytów, mówiąc że to dla ich dobra PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:56
W sejmie rozpoczynają sie prace w sprawie wypłaty świadczeń emerytalnych małżwńskich z funduszy emerytalnych dla urodzonych po 1949 r. PRZECZYTAJ

 
Kolejna nieudolność polskiego sądu - tym razem w Krakowie PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:56

Sąd się pomylił i wydał zgodę na podsłuchiwanie kancelarii adwokackiej. Tym samym organy ścigania i polski sąd naruszył poufność klienta i jego pełnomocnika, podsłuchując ich rozmowy Trzeba to przeczytać.

 
Jak Sejm RP, ZUS i PFRON zrobili osoby niepełnosprawne w konia PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:54

Prowadzacy jednoosobowe firmy inwalidzi od 8 miesięcy nie otrzymuja refundacji składek na ZUS, pomimo że przewiduje to ustawa OGLĄDNIJ. Pewno czekają aż zamkna swoje drobne firmy, które pozwalaja im dorobić do renty.

 
Prawo czy bezprawie - polska na poziomie prawa republiki bananowej PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:53

Protesty zaczynają rozlewać sie po RP.  Rzecznik Praw Obywatelskich reaguje zaś min. Ćwiąkalski milczy. Zobacz http://www.niezalezna.pl/article/show/id/5027  We wrześniu wyrośnie miasteczko pod Ministerstwem Sprawiedliwości.

 
Kolejny skandal na Śląsku - tym razem sądowo - policyjny PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:52
Sąd uniewinnił oskarżonego, a katowicka policja zamknęła. POLITYCZNE PORACHUNKI 

 
Dostało się sędziom i adwokatom PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:51
Promocja książki byłego sędziego, który opuścił sędziowski stan - artykuł w RZ. PRZECZYTAJ  
 
Prezes banku ING Bank Śląski od 9 miesięcy jest oskarżonym i nadal zarządza bankiem PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:50

Prezes ING Bank Śląski od 9 miesięcy jest oskarżonym w 3 procesach karnych. - W końcu polskiej prokuraturze nie udało się go ochronić.  Jednak pomimo tego, nadal jest prezesem w instytucji zaufania publicznego. ZOBACZ   Jak długo częstochowska prokuratura i bielski sąd mają zamiar ochraniać ING Bank Śląski w sprawie wielokrotnego fałszowania umów bankowych oraz sprzedawania tajemnicy bankowej sygn. III Kp 1155/07 Sądu rejonowego w Bielsku - Białej? Autora tej informacji prosimy o kontakt. Będziemy walczyć z Bankiem Śląskim razem !!! Zobacz także:http://www.aferyibezprawie.org/index.php?menu=newsout&id=227  i  http://www.aferyibezprawie.org/dyskusje/viewtopic.php?t=68 oraz: http://www.aferyibezprawie.org/index.php?menu=newsout&id=288

 
NFZ czyli polskie państwo zafundowało inwalidom piekło PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:46
Bzdurne rozporządzenie Narodowego Funduszu Zdrowia zgotowało inwalidom piekło i to nawet tym leżącym i nie chodzącym  PRZECZYTAJ
 
Owocne spotkanie z dr. J. Kochanowskim - Rzecznikiem Praw Obywatelskich PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:45

W dniu 14.07.2008 r. doszło do spotkania 15 organizacji ogólnoposkich z Rzecznikiem Praw Obywatelskich w Warszawie. ZOBACZ.    Zobacz także skrócony reportaż filmowy http://www.super-nowa.tv/  - całość w późniejszym terminie. .Przedstawiono główne naruszania praw obywatelskich w prokuraturach, sądach i ZUS w tym ostatnie zachowanie Sądu Okręgowego w Bielsku - Białej w sprawie próby bezprawnego pozbawienia Stowarzyszenia prawa do wstąpienia do postępowania cywilnego w oparciu o art. 61 par. 4k.p.c. 

Więcej…
 
Co to jest miejscowa sitwa (staro) bielska ? - i nie tylko PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:43
Kliknij
 
Kolejny skandal w katowickim sądzie PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:43

Sądy śląskie przeszły do białoruskiej ofensywy. Zaczęły od niedopuszczania stowarzyszeń do udziału w sprawach wbrew treści art. 61 k.p.c. Później zaczęły wypraszać publiczność z sal rozpraw. Obecnie zaś zaczęto nie wpuszczać żon oskarżonych do budynku sądu. Arogancja wzrasta. ZOBACZ. Teraz już wiemy do czego służy ochrona sądowa.

 
Kolejny bankowy skandal na kwotę 28 mln. zł. PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:40

Taki sam mechanizm jak spółka z o.o. Jan & Berg z Bielska - Białej zastosowali biznesmeni wraz z dyrektorem banku, kierownikami wydziałów w Olkuszu. Nawet kwoty są podobne. W Bielsku 30 mln. zł. a w Olkuszu 28 mln. zł. wyprowadzono do prywatnych kieszeni. Mechanizm był prosty; spółki w latach 1998 - 2000 r. zaciągały kredytyu na zakup maszyn a także bierzące funkcjonowanie firmy. Działali wg utartego schematu. Wszystkie firmy w momencie podpisywania umów z bankiem były w fatalnej sytuacji finansowej.

Więcej…
 
POPRZYJ WPISEM - Apel poparcia do władz RP w sprawie wielodniowej głodówki przed Sądem w Szczecinie PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:39
Od 10.07.2008 trwa protest głodowy przed Sądem okręgowym w Szczecinie. Poprzyj go swoim wpisem na forum - Głodówka. ZOBACZ PRAWDĘ , którą media ukrywają  Pierwszy sukces w Szczecinie. Wyrok na Prezesa Spółdzielni mieszkaniowej.   Szczegóły na forum Głodówka.
 
Sensacyjne zeznania o gigantycznej korupcji - Tak wygląda prawdziwa RP PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:38

Pozostawiamy do państwa oceny przekazaną przez onet pl. i Dziennik informację o gigantycznej korupcji.  Nas to nie dziwi, bo dawno o tym piszemy. A co o tym sądzicie Panstwo? Zobaczcie co zawierały zeznania, które wstrząsnęły Kaczynskim  oraz informacje ostatnie.

 
Kolejny przekręt ING Banku Śląskiego - kiedy bankowcy wylądują w kryminale? PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:36

Wielokrotnie opiśywaliśmy mafijne przekręty Banku Ślskiego, współpracujacego z katowicką mafią paliwową oraz biznesmenem oszustem ze spółki Jan & Berg w Bielsku - Białej. Pisaliśmy też o oszustwach Banku Śląskiego w stosunku do swoich pracowników ( patrz archiwum aktualności i forum - banki). Te wieloletnie krętactwa Banku Śląskiego sprowadzały się do fałszowania dokumentacji  bankowej klientów, sprzedawania tajemnicy bankowej tych klientów a nawet przekazywania akt bankowych osobom postronnym.

Więcej…
 
Sędziowie na bakier z prawem. Sprawa bielskiego sędziego G. W. pod lupą SN PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:35

Poszerza się katalog przewinień sędziów.  Na 8000 sedziów 100 jest karanych. To jednak naszym zadaniem 1o razy za mało. Sprawą bielskiego sędziego G.W. który zaczął sypać zajął sie siedmioosobowy skład SN. PRZECZYTAJ.  Wyraź swoją opinię. Chętnie też dowiedzieli byśmy się ilu rocznie ukaranych było prokuratorów? To jednak owiane jest mroczną tajemnicą.

 
Czy bielski wyłudzacz milionów miał wsparcie w politykach PSL i PO ? Oceń PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:26

Od znacznego czasu opisujemy bezkarne wyczyny prokuratury i sądów śląskich w sprawie ochrony wielomilionowych oszust bielskiego biznesmena i zarządu spółki z o.o. Jan & Berg w Bielsku - Białej. Dla wielu z państwa odwiedzających naszą stronę sprawa zapewne jest niezrozumiała. Od 1 sierpnia bedziemy publikować oszukańcze 30 000 000 milonowe wyczyny zarządu Jan & Berg, którego bezkarność może mieć związek ze  znaczącymi politykami RP.

Więcej…
 
Obywatelskie protesty przed sądami w Warszawie i Szczecinie PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:25

Protest przed Sądem Okręgowym w Warszawie protestowano przeciwko stronniczości SSO Dorocie Kackiej, zaś w Szczecinie przed tamtejszym Sądem Okręgowym od 10 dni traw głodówka Krajowego związku Lokatorów i Spółdzieców w sprawie sędziowskich zmian kadrowych w tamtejszym SO. Jak widać żle dzieje się także gdzie indziej oprócz Śląska. PRZECZYTAJ SZCZEGÓŁY   o Warszawie  i ZOBACZ SZCZECIN  Prosimy o kontakt ze Szczecinem.

 
<< pierwsza < poprzednia 161 162 163 164 165 następna > ostatnia >>

Strona 161 z 165


stat4u