sobota, 23 września 2023
Prawo czy bezprawie - polska na poziomie prawa republiki bananowej PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:53

Protesty zaczynają rozlewać sie po RP.  Rzecznik Praw Obywatelskich reaguje zaś min. Ćwiąkalski milczy. Zobacz http://www.niezalezna.pl/article/show/id/5027  We wrześniu wyrośnie miasteczko pod Ministerstwem Sprawiedliwości.

 
Kolejny skandal na Śląsku - tym razem sądowo - policyjny PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:52
Sąd uniewinnił oskarżonego, a katowicka policja zamknęła. POLITYCZNE PORACHUNKI 

 
Dostało się sędziom i adwokatom PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:51
Promocja książki byłego sędziego, który opuścił sędziowski stan - artykuł w RZ. PRZECZYTAJ  
 
Prezes banku ING Bank Śląski od 9 miesięcy jest oskarżonym i nadal zarządza bankiem PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:50

Prezes ING Bank Śląski od 9 miesięcy jest oskarżonym w 3 procesach karnych. - W końcu polskiej prokuraturze nie udało się go ochronić.  Jednak pomimo tego, nadal jest prezesem w instytucji zaufania publicznego. ZOBACZ   Jak długo częstochowska prokuratura i bielski sąd mają zamiar ochraniać ING Bank Śląski w sprawie wielokrotnego fałszowania umów bankowych oraz sprzedawania tajemnicy bankowej sygn. III Kp 1155/07 Sądu rejonowego w Bielsku - Białej? Autora tej informacji prosimy o kontakt. Będziemy walczyć z Bankiem Śląskim razem !!! Zobacz także:http://www.aferyibezprawie.org/index.php?menu=newsout&id=227  i  http://www.aferyibezprawie.org/dyskusje/viewtopic.php?t=68 oraz: http://www.aferyibezprawie.org/index.php?menu=newsout&id=288

 
NFZ czyli polskie państwo zafundowało inwalidom piekło PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:46
Bzdurne rozporządzenie Narodowego Funduszu Zdrowia zgotowało inwalidom piekło i to nawet tym leżącym i nie chodzącym  PRZECZYTAJ
 
Owocne spotkanie z dr. J. Kochanowskim - Rzecznikiem Praw Obywatelskich PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:45

W dniu 14.07.2008 r. doszło do spotkania 15 organizacji ogólnoposkich z Rzecznikiem Praw Obywatelskich w Warszawie. ZOBACZ.    Zobacz także skrócony reportaż filmowy http://www.super-nowa.tv/  - całość w późniejszym terminie. .Przedstawiono główne naruszania praw obywatelskich w prokuraturach, sądach i ZUS w tym ostatnie zachowanie Sądu Okręgowego w Bielsku - Białej w sprawie próby bezprawnego pozbawienia Stowarzyszenia prawa do wstąpienia do postępowania cywilnego w oparciu o art. 61 par. 4k.p.c. 

Więcej…
 
Co to jest miejscowa sitwa (staro) bielska ? - i nie tylko PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:43
Kliknij
 
Kolejny skandal w katowickim sądzie PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:43

Sądy śląskie przeszły do białoruskiej ofensywy. Zaczęły od niedopuszczania stowarzyszeń do udziału w sprawach wbrew treści art. 61 k.p.c. Później zaczęły wypraszać publiczność z sal rozpraw. Obecnie zaś zaczęto nie wpuszczać żon oskarżonych do budynku sądu. Arogancja wzrasta. ZOBACZ. Teraz już wiemy do czego służy ochrona sądowa.

 
Kolejny bankowy skandal na kwotę 28 mln. zł. PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:40

Taki sam mechanizm jak spółka z o.o. Jan & Berg z Bielska - Białej zastosowali biznesmeni wraz z dyrektorem banku, kierownikami wydziałów w Olkuszu. Nawet kwoty są podobne. W Bielsku 30 mln. zł. a w Olkuszu 28 mln. zł. wyprowadzono do prywatnych kieszeni. Mechanizm był prosty; spółki w latach 1998 - 2000 r. zaciągały kredytyu na zakup maszyn a także bierzące funkcjonowanie firmy. Działali wg utartego schematu. Wszystkie firmy w momencie podpisywania umów z bankiem były w fatalnej sytuacji finansowej.

Więcej…
 
POPRZYJ WPISEM - Apel poparcia do władz RP w sprawie wielodniowej głodówki przed Sądem w Szczecinie PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:39
Od 10.07.2008 trwa protest głodowy przed Sądem okręgowym w Szczecinie. Poprzyj go swoim wpisem na forum - Głodówka. ZOBACZ PRAWDĘ , którą media ukrywają  Pierwszy sukces w Szczecinie. Wyrok na Prezesa Spółdzielni mieszkaniowej.   Szczegóły na forum Głodówka.
 
Sensacyjne zeznania o gigantycznej korupcji - Tak wygląda prawdziwa RP PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:38

Pozostawiamy do państwa oceny przekazaną przez onet pl. i Dziennik informację o gigantycznej korupcji.  Nas to nie dziwi, bo dawno o tym piszemy. A co o tym sądzicie Panstwo? Zobaczcie co zawierały zeznania, które wstrząsnęły Kaczynskim  oraz informacje ostatnie.

 
Kolejny przekręt ING Banku Śląskiego - kiedy bankowcy wylądują w kryminale? PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:36

Wielokrotnie opiśywaliśmy mafijne przekręty Banku Ślskiego, współpracujacego z katowicką mafią paliwową oraz biznesmenem oszustem ze spółki Jan & Berg w Bielsku - Białej. Pisaliśmy też o oszustwach Banku Śląskiego w stosunku do swoich pracowników ( patrz archiwum aktualności i forum - banki). Te wieloletnie krętactwa Banku Śląskiego sprowadzały się do fałszowania dokumentacji  bankowej klientów, sprzedawania tajemnicy bankowej tych klientów a nawet przekazywania akt bankowych osobom postronnym.

Więcej…
 
Sędziowie na bakier z prawem. Sprawa bielskiego sędziego G. W. pod lupą SN PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:35

Poszerza się katalog przewinień sędziów.  Na 8000 sedziów 100 jest karanych. To jednak naszym zadaniem 1o razy za mało. Sprawą bielskiego sędziego G.W. który zaczął sypać zajął sie siedmioosobowy skład SN. PRZECZYTAJ.  Wyraź swoją opinię. Chętnie też dowiedzieli byśmy się ilu rocznie ukaranych było prokuratorów? To jednak owiane jest mroczną tajemnicą.

 
Czy bielski wyłudzacz milionów miał wsparcie w politykach PSL i PO ? Oceń PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:26

Od znacznego czasu opisujemy bezkarne wyczyny prokuratury i sądów śląskich w sprawie ochrony wielomilionowych oszust bielskiego biznesmena i zarządu spółki z o.o. Jan & Berg w Bielsku - Białej. Dla wielu z państwa odwiedzających naszą stronę sprawa zapewne jest niezrozumiała. Od 1 sierpnia bedziemy publikować oszukańcze 30 000 000 milonowe wyczyny zarządu Jan & Berg, którego bezkarność może mieć związek ze  znaczącymi politykami RP.

Więcej…
 
Obywatelskie protesty przed sądami w Warszawie i Szczecinie PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:25

Protest przed Sądem Okręgowym w Warszawie protestowano przeciwko stronniczości SSO Dorocie Kackiej, zaś w Szczecinie przed tamtejszym Sądem Okręgowym od 10 dni traw głodówka Krajowego związku Lokatorów i Spółdzieców w sprawie sędziowskich zmian kadrowych w tamtejszym SO. Jak widać żle dzieje się także gdzie indziej oprócz Śląska. PRZECZYTAJ SZCZEGÓŁY   o Warszawie  i ZOBACZ SZCZECIN  Prosimy o kontakt ze Szczecinem.

 
Czego nas uczą sejmowe transmisje ? PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:24
Przekonują nas o dyspozycyjności prokuratur i sądów RP. POLECAMY do przeczytania.
 
Stop dla prokuratorskich rewizji. Rewizje pod kontrolą sądów ( ale jakich?) PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:23
Trybunał Konstytucyjny przychamował samowolę prokuratorów. Zgodnie z orzeczeniem TK będą one podlegały kontroli sądów. Założenie dobre, ale czy sądy oprą się naciskom prokuratorów? Wątpię. PRZECZYTAJ 
 
Sprawa Jana Niemczyka wielomilionowego oszusta znowu spadła z sądowej wokandy - co na to Prezes Sądu Okręgowego ? Czekamy na odpowiedź PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:20

Jak już wcześniej napisaliśmy  spadła kolejna druga sprawa w dniu 4.07.2008 r. - Jasia Niemczyka i spółki wielomilionowych oszustów. Jakoś tak się dziwnie składa - co przewidzieliśmy, że zachorowała jego zastępczyni i to aż na 3 miesiące.Jak się rozpoczyna proces to cała ferajna choruje. Jak ich aresztowano to też biedni natychmiast zachorowali. Po wyjściu do czasu procesu ozdrowieli. Bal na kółkach.  No przecież są wakacje. Tego sądowo - prokuratorskiego kabaretu z  Janem Niemczyk w rolii głównej nie da się nie zauważyć.

Więcej…
 
Kolejne powiaząnia prokuratorów z bankiem tym razem w Siedlcach PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:18

Od dłuższego czasu piszemy o wręcz mafinych powiązaniach prokuratorsko - bankowo - biznesowych. Złożone jest nawet zawiadomienie w tej sprawie z sierpnia 2007 r. złożone na ręce ówczesnego Prokuratora Krajowego Dariusza Barskiego i do CBA - w trakcie pierwszej pikiety stowarzyszenia ( treść publikowana na naszych stronach). Sprawę na polecenie Prokuratury krajowej prowadzi Prokuratura okręgowa w Siedlcach. I cóż się okazuje: wczoraj media doniosły, że Prokurator Okręgowy w Siedlcach także miał powiązania z bankiem - tym razem z BPH.

Więcej…
 
Sąd się zaparł na europosła Tomczaka PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:17
Obrony w sterowanym procesie europosła Tomczaka podjął się Janusz Wojciechowski. Przeczytaj o kolejnym sądowym skandalu. Sąd się nie chce wyłączyć.
 
Zobacz jak Maleszka zdradzał kolegów PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:14
Zobacz obszerne fragmenty i przkaż swoją opinię.
 
Prokuratorzy z Częstochowy i Siemianowic wpadli na nowy sposób traktowania pokrzywdzonych PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:11

Zaczęły się nowe czasy polityczne na Śląsku i zaczęło się nowe działanie prokuratury. Obecnie zawiadamiający prokuraturę o popełnionym przestępstwie przez ING Bank Śląski od samego początku traktowani są jak intruzi. Najpierw mają klopoty z uzyskaniem statusu pokrzywdzonego. Wg bowiem prokuratury czyn karalny nie dotyczy ich  interesu a szeroko pojętego interesu wymiaru sprawiedliwości, ktorego prokuratorzy sprecyzować nie umieją.

Więcej…
 
Bielscy sędziowie oskarżają prok. M. Bednarek PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:10

Jak podał Dziennik Zachodni z 24.06.2008 r. trzej sędziowie z Bielska - Białej złożyli zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez b. Prokurator okręgową w Bielsku - Białej - M. Bednarek i jej trzech podwładnych.  Zdumiewać musi tajemnicza anonimowość 2 pozostałych sędziów. Swoje nazwisko ujawnił tylko SSO Miłosz Borowski, na którego w naszym Stowarzyszeniu nikt nigdy nie złożył skargi. Zaś dwaj pozostali wolą jak widać pozostać w ukryciu i podszywać się pod autorytet SSO M. Borowskiego.

Więcej…
 
Warszawa też pikietuje Sąd Okręgowy PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:09
Nasze Stowarzyszenie rozpoczęło 4 miesięczną akcje pikietowania sądów i prokuratur w Bielsku. Po wakacjach czas na katowicki Sąd Apelacyjny I Prokuraturę Apelacyjną. Naszą akcję podjęła także Warszawa - ZOBACZ - Kliknij
 
Dziwne zbiegi okoliczności w Sądzie karnym w Bielsku - Białej. Duch starego Przewodniczącego nadal panuje PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:07

W dniu 27.06.2008 r. kolejno od rana prowadzone były 3 procesy: Jana Niemczyk, byłego wojewody bielskiego oraz byłych prezydentów Bielska. Wszystkie trzy procesy o potężnym ciężarze gatunkowym Przewodniczący Wydziału III Karnego w Bielsku - Białej SSR J. Steciuk przydzielił asesorowi. Zapewne nie przez przypadek. Zadziwiać musi, iż zawodowi sędziowie tego wydziału jakoś trudnych spraw nie prowadzą.

Więcej…
 
Oczywiście sprawa Jana Niemczyka tak jak przewidywaliśmy spadła z wokandy PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:05

Dnia 27.06.2008 r. o godz. 9 w sali 23  Sądu rejonowego wydz. III Karny w Bielsku - Białej ma się rozpocząć kolejny nowy proces zarządu ze spółki winiarskiej Jan & Berg w Bielsku - Białej. Rodzina J. N. ; H.N,;  A.P.; M.W.; po raz kolejny mają wstawić sie przed Sądem, oskarżeni o fałszowanie faktur VAT i 16 milionowe oszustwo. Zapewne jak w poprzednim procesie ktoś z nich ciężko zachoruje.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 161 162 163 164 165 następna > ostatnia >>

Strona 161 z 165


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

dietaraj.pl dieta,odchudzanie,dietetyk,poradnia dietetyczna,pracownia dietetyczna,dietetyk kliniczny,dietetyk dziecięcy,Bielsko-Biała,Żywiec,Skoczów stomatologia bielsko-biała,dentysta bielsko-biała, leczenie kanałowe bielsko-biała pakowanie konfekcjonowanie bielsko-biała rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure