środa, 21 sierpnia 2019
Miasta Idei - Bielsko-Biała o przyszłości ulicy 11 Listopada PDF Drukuj Email
poniedziałek, 18 marca 2019 12:25

Jeszcze kilkanaście lat temu bywały dni, gdy na ulicy 11 Listopada w Bielsku-Białej trudno było przepchać się przez tłum ludzi. Niestety to już przeszłość. Nie pomogło ani święto ulicy, ani remont, ani karta rabatowa wprowadzona przez przedsiębiorców, którzy prowadzą tutaj sklepy i lokale usługowe. Gdy w mieście zaczęły powstawać wielkie galerie handlowe, deptak zaczął umierać.

O godz. 17 w sali sesyjnej Urzędu Miasta przy pl. Ratuszowym 1 rozpocznie się debata ekspertów. W trakcie debaty będzie rozmawiać o tym co dalej z najpiękniejszą ulicą w mieście. Co zrobić by ją ożywić? Czego chcą mieszkańcy?
W debacie udział wezmą:
Jarosław Klimaszewski, prezydent Bielska-Białej;
dr hab. Krzysztof Gwosdz z Zakładu Rozwoju Regionalnego, Instytutu Geografii i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu
Jagiellońskiego, autor ponad dziewięćdziesięciu prac i ekspertyz dotyczących m.in. problematyki rozwoju lokalnego i regionalnego;
dr inż. arch. Maciej Borsa z Towarzystwa Urbanistów Polskich;
Piotr Masłowski, wiceprezydent Rybnika;
Przemysław Czernek, historyk sztuki i miłośnik bielskiej i bialskiej architektury.
Zapraszamy do udziału. Wstęp wolny.

Wcześniej o godz. 15.00 planujemy przeprowadzenie zamkniętych warsztatów z mieszkańcami Bielska-Białej, społecznikami i specjalistami. W trakcie warsztatów zapytamy uczestników m.in. o to, jak mogłaby wyglądać w przyszłości ulica 11 Listopada. Czego chcą tu mieszkańcy? Będziemy szukać najlepszych pomysłów na nowe oblicze ulicy 11 Listopada. Zgłosić swój udział w warsztatach można e-mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Zapraszamy.

Obraz może zawierać: tekst

Komentarze (0)
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!
 


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

dietaraj.pl dieta,odchudzanie,dietetyk,poradnia dietetyczna,pracownia dietetyczna,dietetyk kliniczny,dietetyk dziecięcy,Bielsko-Biała,Żywiec,Skoczów stomatologia bielsko-biała,dentysta bielsko-biała, leczenie kanałowe bielsko-biała pakowanie konfekcjonowanie bielsko-biała rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure