niedziela, 22 września 2019
Zapraszamy członków stowarzyszenia do współpracy i pomocy PDF Drukuj Email
wtorek, 05 marca 2019 00:19

Zbórka podpisów  poparcia na KUKIZ'15 

 

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pomóc w wyborach do PE oraz pracować w komisjach wyborczych w okręgu nr. 11- Śląsk - do osobistego kontaktu 

Bielsko-Biała tel. 790721224

Wydrukuj druk do zbierania podpisów:

https://www.docdroid.net/kzhh7ae/lista-poparcia-pod-liste.pdf

Potrzebujemy Waszego wsparcia w zbieraniu podpisów pod listami poparcia ruchu Kukiz' 15 w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Walczymy o czystość i jasność oraz obywatelskość również w UE. Temu służy współpraca z Ruchem 5 Gwiazd z Włoch ws. walki z korupcją! Jeśli uważasz, że DOBRZE sprawujemy mandat posła pomóż naszemu ruchowi.

Paweł Kukiz pytany o minimum programowe, które skłoniłoby jego ugrupowanie do współpracy, odparł, że oprócz sędziów pokojów byłby to "demokratyczny wybór" prokuratora generalnego oraz członków KRS. To dla wszystkich pokrzywdzonych najwżniejsze postulaty dające szanse na praworządną prokuratury i sądy.

Jerzy Jachnik

"Łączy nas idea utrzymania UE"

Włoski ruch "napisał ostatnio kapitalną ustawę antykorupcyjną, która przewiduje, że urzędnik państwowy skazany za łapownictwo dożywotnio pozbawiony jest biernego prawa wyborczego; nie może startować w wyborach, zajmować stanowisk publicznych. Taka ustawa powinna być w trybie natychmiastowym wprowadzona w Polsce" - stwierdził Paweł Kukiz. Wyraził opinię, że bez udziału jego formacji w rządach "nikt w Polsce takiej ustawy nie napisze".

Mówiąc o podobieństwie stanowisk w kwestiach europejskich, Kukiz wyjaśnił: "Łączy nas idea utrzymania UE, ale jako wspólnoty ojczyzn, wspólnoty państw równouprawnionych. Chcemy skończyć z dyktatem dwóch obecnie państw, czyli Niemiec i Francji. Myślimy o odbiurokratyzowaniu Unii, chcemy, aby Bruksela przestała być związkiem arystokratów, którzy są zupełnie oderwani od problemów szarego człowieka". Chcemy jasnego sprecyzowania próby uzależnienia dotacji unijnych od przestrzegania tzw. praworządności.

 

Obraz może zawierać: tekst
 
 

 

Komentarze (0)
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!
 


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

dietaraj.pl dieta,odchudzanie,dietetyk,poradnia dietetyczna,pracownia dietetyczna,dietetyk kliniczny,dietetyk dziecięcy,Bielsko-Biała,Żywiec,Skoczów stomatologia bielsko-biała,dentysta bielsko-biała, leczenie kanałowe bielsko-biała pakowanie konfekcjonowanie bielsko-biała rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure