czwartek, 18 kwietnia 2024
W #KPRM trwa spotkanie premier @BeataSzydlo i ministra @ZiobroPL z osobami pokrzywdzonymi przez wymiar sprawiedliwości. PDF Drukuj Email
piątek, 15 września 2017 13:50

Zarząd Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu informuje, że nie został powiadomiony o spotkaniu Premier Beaty Szydło i  ministra  sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro  z osobami pokrzywdzonymi przez wymiar sprawiedliwości w dniu 15.09.2017r. o godzinie 13.00 w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Informacje prasowe o ww. spotkaniu  ukazały się w dniu dzisiejszym tj.15.09  o godzinie 13.00.Jakie organizacje pozarządowe biorą  w tym udział nie wiemy. Ponieważ uważamy, że Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu działające na terenie całej Polski i  zajmującę sie od wielu lat sprawami osób pokrzywdzonych przez Wymiar Sprawiedliwości, wyrażamy zdumienie, iż takie zaproszenie do nas nie dotarło.

M.Kostuchowska