poniedziałek, 15 lipca 2019
Adw. Piotrowski potwierdza opinię o bezprawnych działaniach prokuratury. PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 13:39

Przekazujemy przedruk z GW wywiadu z adwokatem Pitrowskiim i jego opinią o polskich organach ścigania. Szkoda tylko, że opinię tę wydają znani adwokaci wyłącznie w sprawie B. Blidy - a tak jest wszędzie. Prokuratura to instytucja: róbta co chceta.

Więcej…
 
Przykra prawda o Europejskim Trybunale Spraw. w Strasburgu – żródło:www.aferyprawa.com PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 13:33

Agnieszka Arumińska- Janas

Europejski Trybunał Praw Człowieka
ETPC - LPol11. OR(CD4)                               

Strasbourg-  Cedex AOL.1/adzi       France 

Skarga nr 43461/07 Aruminska- Janas przeciwko Polsce

Więcej…
 
Zielony namiot przed Ministerstwem Sprawiedliwości. Obywatel RP oczekuje na odpowiedź. PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 13:32

Żądam sprawiedliwości - mówi Krzysztof Witkowski z głębi namiotu ustawionego tuż obok bramy ministerstwa. Protestuje przeciwko decyzjom prokuratury i sądów w Słupsku. Informuje o tym stosowna tabliczka, którą pan Krzysztof przytwierdził do żelaznego ogrodzenia gmachu. Obok zawisła biało-czerwona flaga. - Od 2002 r. ślę skargi do ministerstwa. I nic. Straciłem cierpliwość - wyjaśnia.

Więcej…
 
Śląscy prokuratorzy zakładają stowarzyszenie - chcą bronić siebie PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 13:25

Jak doniosła rzeczpospolita znani prokuratorzy a zarazem gwiazdy wielu służb w RP z okresu ministra Z. Ziobry planują wziąść wzór ze Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu i założyć stowarzyszenie.  Jak powiedziała Rz. była Prokurator Okręgowa z Bielska - Białej - M. Bednarek prokuratorzy z utworzonego przez nich stowarzyszenia będą zadawać niewygodne pytania i informować o tym co sie dzieje w prokuraturze.

Więcej…
 
W Bielsku - Białej ul. Paderewskiego 3 tel. 033 819 20 00 ; e-mail: low-bielsko@wp.pl od 1.10.2007 r. powstał Punkt Sieci Pomocy Ofiarom Przestępstw PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 13:24

Problematyce niesienia pomocy ofiarom przestępstw poświęcona będzie konferencja, jaką w Książnicy Beskidzkiej (Biblioteka Wojewódzka)  zorganizuje Lokalny Ośrodek Wsparcia w Bielsku-Białej. Spotkanie odbędzie się22.02.2008 r. o godz. 14. W czasie konferencji będzie można się dowiedzieć, w jaki sposób w województwie śląskim i na Podbeskidziu działa pilotażowy program Ministerstwa Sprawiedliwości - Sieć Pomocy Ofiarom Przestępstw.

Więcej…
 
Drugi sędzia w Bielsku bez imunitetu. Zaś jego pryncypał Grabowski nadal gra PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 13:21

Sędzia ma problemy przez Ryszarda N., pseudonim „Rzeźnik” z czasów, kiedy ten był mało znanym przestępcą, podejrzanym o sprzedaż dwóch kradzionych telefonów komórkowych. Zdaniem innego sędziego Grzegorza W., który po zatrzymaniu poszedł na współpracę z wymiarem sprawiedliwości i zaczął sypać, S. otrzymał kopertę od szefa wydziału karnego w sądzie w zamian za odwołanie listu gończego i uchylenie aresztu wobec Ryszarda N.

Więcej…
 
Prokuratorzy płaczą i straszą - brawo min. Ćwiąkalski PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 13:19

Nowe propozycje płacowe od 2009 r. dla sędziów i prokuratorów, preferują sędziów przyznając im znacząco wyższe płace. Prokuratorzy grzmią: zmienimy pracę. Pytamy gdzie ? Od dawna wiadomo, że do prokuratury lgnie najgorsza jakość prawników - kiedyś nawet przyjmowało się bez aplikacji.

Więcej…
 
Jak bezkarnie defraudować miliony a eksmitować z mieszkania za 2500 zł. PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 13:17

W państwie prawa jakim podpobno ma być RP:

1. Premier Pawlak zgodnie z prawem umarza kwotę 462 000 000 zł. firmie J&S

2. Prokuratura Apelacyjna w Katowicach ukrywa zgodnie z prawem oszustwo na kwotę 30.000.000 zł. spółki Jan & Berg w Bielsku a dłużnik prowadzi firmę windykacyjną w Ustroniu i klinikę w Żorach

Więcej…
 
Min. Ćwiąkalski: koniec z nagrywaniem rozpraw - skandaliczna decyzja - pełny tekst na naszym forum: Sądy PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 13:15

Ministerstwo Sprawiedliwości zawiesza program obowiązkowego nagrywania rozpraw. Zdaniem ministerstwa jest zbyt drogi i nieefektywny. Min. Ćwiąkalski twierdzi, że wystarczy jak zaprotokołuje protokolant a uczestnik będzie to mógł sprawdzić na komputerze. Zdumiewa fakt, że mówi to były adwokat, uznany profesor prawa karnego i zarazem Minister Sprawiedliwosci w jednej osobie. Dotychczas nie krytykowaliśmy Z. Ćwiąkalskiego, poza decyzjami personalnymi, jednak ta decyzja jest decyzją skandaliczną. 

Więcej…
 
Skandal w olsztyńskiej prokuraturze ale czy tylko? PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 13:13

Białostocka prokuratura ujawniła  nazwiska urzędniczek., które molestował prezydent Olsztyna. W poniedziałek rano do ratusza trafił zwykły list polecony sygnowany przez Prokuraturę Okręgową w Białymstoku. Śledczy prosili w nim o przesłanie teczek personalnych urzędniczek – wymieniono je z imienia i nazwiska.

Więcej…
 
Rewolucja w prokuraturze wg Rzeczpospolitej - czy wystarczająca ? PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 13:11

Ministerstwo Sprawiedliwości ma gotowy projekt gruntownych zmian w prokuraturze. Mają one wejść w życie już na początku 2009 roku. Najważniejsze jest rozdzielenie stanowiska ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego.

Więcej…
 
DOSTAŁEŚ SPADEK LUB DAROWIZNĘ ZGŁOŚ DO URZĘDU SKARBOWEGO PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 13:06

■ Rodzina, która otrzymała spadek, lub darowiznę nie zapłaci podatku, gdy zgłosi go w urzędzie skarbowym:

 

  • dokument dotyczący spadku trzeba przedstawić w ciągu miesiąca

     

  • aż 90 proc. osób uprawnionych do zwolnienia z niego nie korzysta

     

  • nie muszą zgłaszać do urzędu skarbowego wyłącznie ci co darowiznę otrzymali na podstawie aktu notarialnego lub darowana kwota podlega zwolnieniu od podatku.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 151 152 153 następna > ostatnia >>

Strona 153 z 153


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

dietaraj.pl dieta,odchudzanie,dietetyk,poradnia dietetyczna,pracownia dietetyczna,dietetyk kliniczny,dietetyk dziecięcy,Bielsko-Biała,Żywiec,Skoczów stomatologia bielsko-biała,dentysta bielsko-biała, leczenie kanałowe bielsko-biała pakowanie konfekcjonowanie bielsko-biała rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure